reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ty zawsze mi musisz smaka narobić [emoji23] ja już od 3 tygodni gadam, że bym kiełbaskę z grilla zjadła j zagryzła pieczonym ziemniakiem [emoji7] ostatnio robiłam grilla ale to samo [emoji12]

@Artemida90 ślicznie wyglądacie [emoji7] piękny brzusio[emoji7]

Mi mój dziś oznajmił, że mi dupa rośnie a nie brzuch [emoji23]
Dobra dupa nie jest zła ;)
Mój mąż jak wróci po 2 miesiącach to też pewnie zauważy sporą roznice- mimo,że mu jakieś tam fotki podsylam.
 
reklama
@Artemida90 zobacz oba zdjęcia zrobione dzisiaj. W piżamie rano a w sukience po 14. Dziś mamy 18+3.
inCollage_20200509_194247905.jpeg
 
To wspaniałe z Twojej strony, że jesteś gotowa oddać komuś swoje zarodeczki. Podziwiam takie osoby i cieszę się, bo wiem ile par marzy o dzidziusiu i może się nigdy nie doczekać :( Dzięki takim osobom jak Ty może się spełni czyjeś największe marzenie :) Ja jak się dowiedziałam, że będę miała bliźnięta to uznałam, że dwójka mi wystarczy i pomyślę o oddaniu do adopcji moich 3 mrozaczków. Ale w miarę postępowania ciąży, z każdym kolejnym usg moja miłość do dzidzioli była coraz większa i kocham je straszliwie mimo, że się jeszcze nie urodziły :D I jakiś czas temu uznaliśmy, że będziemy wracać po nasze eskimoski o ile nie będziemy mieć dużych problemów z naszymi pierworodnymi synkami :) Ale Ty masz rzeczywiście dużo tych mrozaczków, może jeszcze za kilka lat się zdecydujesz na rodzeństwo dla Twoich maluchów, kto wie ;) A tak w ogóle ak się czujesz,czy jest Ci już ciężko i jaka będzie płeć ? :)
 
Bycie takim ładnym powinno być zabronione [emoji12] jakie słodkie kobiece loczki [emoji7] i mega sukienka, skąd masz? [emoji16]

Twój się od Ciebie nie odklei po takiej przerwie [emoji23]

Zgrabna Mamuśka [emoji7][emoji7]
Ta sukienkę kupilam w zeszłym roku w H&M. Tania byla, wzielam wtedy tez taka sama czarną. Zamówiłam M i przyszły za duże a S nie było na wymianę. I teraz sie nadadzą, bo są takie drapowane z jednej strony i rozciagliwe;)
A loczki to pozostałości po wczoraj;) ju noł [emoji1787][emoji23]
 
reklama
Do góry