reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Druga fota to jak ja nie w ciąży przed zrobieniem kupy hehe.Pieknie będziesz miała ekstra ciążowy brzusio i laska z Ciebie fest
A wiesz kochana,że ja też tak miałam przed ciążą? Codziennie wieczorem ciaza spożywcza. Generalnie rano wstawalam płaska, wieczorem już taka nabita. Schudłam na początku ciazy jakies 3 kg i może dlatego teraz dopiero wychodzi ;) lepiej się czuje niż w 1 trymestrze i może trochę lepiej wyglądam. Ale też jestem ciekawa czy jak zacznę tyc i będzie lato czy będę tez puchła. Zobaczymy. To wszystko nieważne, najważniejsze, że się udało i noszę w sobie malutkie [emoji173].
 
reklama
Ta sukienkę kupilam w zeszłym roku w H&M. Tania byla, wzielam wtedy tez taka sama czarną. Zamówiłam M i przyszły za duże a S nie było na wymianę. I teraz sie nadadzą, bo są takie drapowane z jednej strony i rozciagliwe;)
A loczki to pozostałości po wczoraj;) ju noł [emoji1787][emoji23]


Teraz Cię podwójnie nie lubię 😂 nie dość, że sama sobie takie ładne koki zakręcisz to jeszcze Ci dwa dni trzymają 😂 mi jak kuzynka zakręciła, biedna się 2h mordowała, to po 3h miałam proste... mam proste, grube kudły które się nie nadają do żadnej współpracy i żyją własnym życiem 😂😂
 
Teraz Cię podwójnie nie lubię [emoji23] nie dość, że sama sobie takie ładne koki zakręcisz to jeszcze Ci dwa dni trzymają [emoji23] mi jak kuzynka zakręciła, biedna się 2h mordowała, to po 3h miałam proste... mam proste, grube kudły które się nie nadają do żadnej współpracy i żyją własnym życiem [emoji23][emoji23]
Ja mam bardzo podatne wlosy na układanie, mam ich baaardzo duzo na głowie, nie są proste jak skała tylko porowate, te krótkie przy głowie to mi zawsze jakoś odstają i potrafią się podkręcić.. do tego jak widzisz mam je rozjasnione ( nie licząc odrostu, od września nie faebowałam) A takie włosy lepiej reagują na ciepło. Zaroslam już jak dzik, a tyle siwych włosów wyszlo mi przy tym wszystkim stresie,że czekam na fryzjera jak na zbawienie [emoji1787][emoji24] chociaz moj ukochany pan fryzjer wyjechał do Warszawy się realizować, mialam miec ostatnia wizytę u niego w marcu ale korona pokrzyzowal plany i już mi włosów nie zrobi.. aż się boję co mi jego koleżanki zaserwują..
 
Takie czuje parcie od rana na kanał trzyma trzyma i puszcza .Jakieś zbyt bolesne to nie jest ale czuc dosyć dosyć.Tak sie zastanawiam bo wiem że moze być tak ze dziecko się pcha A my nie czujemy tego jeszcze tymi skurczami prawidlowymi.Kobity po przejściu możecie się coś.wypowiedziec na ten temat?
 
Ja mam bardzo podatne wlosy na układanie, mam ich baaardzo duzo na głowie, nie są proste jak skała tylko porowate, te krótkie przy głowie to mi zawsze jakoś odstają i potrafią się podkręcić.. do tego jak widzisz mam je rozjasnione ( nie licząc odrostu, od września nie faebowałam) A takie włosy lepiej reagują na ciepło. Zaroslam już jak dzik, a tyle siwych włosów wyszlo mi przy tym wszystkim stresie,że czekam na fryzjera jak na zbawienie [emoji1787][emoji24] chociaz moj ukochany pan fryzjer wyjechał do Warszawy się realizować, mialam miec ostatnia wizytę u niego w marcu ale korona pokrzyzowal plany i już mi włosów nie zrobi.. aż się boję co mi jego koleżanki zaserwują..

Ja też rozjaśniałam, ale tak mi zaczęły wypadać, że mam przerwę od września 2018r i nan odrosty jak diabli 😂 ostatnio mi fryzjerka powiedziała, że się zapuściłam (jeszcze przed akcją z korona) 😂

A ja jakoś tak stwierdziłam, że mi kudły muszą odpocząć, bo współpracy z nimi lepszej nie ma, jedyne co to mi się mniej przetluszczały po rozjaśnianiu 😉
 
Ja też rozjaśniałam, ale tak mi zaczęły wypadać, że mam przerwę od września 2018r i nan odrosty jak diabli [emoji23] ostatnio mi fryzjerka powiedziała, że się zapuściłam (jeszcze przed akcją z korona) [emoji23]

A ja jakoś tak stwierdziłam, że mi kudły muszą odpocząć, bo współpracy z nimi lepszej nie ma, jedyne co to mi się mniej przetluszczały po rozjaśnianiu [emoji6]
Tak, to prawda, mniej się przetluszczaja ;) Ja nie mam wyjścia, muszę tuszowac te siwe niteczki ;)
 
Tak, to prawda, mniej się przetluszczaja ;) Ja nie mam wyjścia, muszę tuszowac te siwe niteczki ;)

Moja kumpela w wieku 25 lat miała siwe gniazdo na czubku głowy, a ma czarne włosy. Genetycznie wszystkie kobietki u niej w rodzinie zaczynają tak szybko siwieć. Nic fajnego, bo włosy nieźle popalić dostają przy ciągłym farbowaniu..
 
Moja kumpela w wieku 25 lat miała siwe gniazdo na czubku głowy, a ma czarne włosy. Genetycznie wszystkie kobietki u niej w rodzinie zaczynają tak szybko siwieć. Nic fajnego, bo włosy nieźle popalić dostają przy ciągłym farbowaniu..
Tak, genetyka robi swoje ale i stres. Mój mężus mial siwe włosy na bokach już w technikum. Włosów mial mnostwo na głowie, gęste i sztywne. A w wieku 25 lat zaczął lysiec od zakoli i nie było mocnych. Teraz goli się na zero;) Ja juz sie przyzwyczaiłam. Jest bardzo przystojny i na szczęście mu pasuje. Ja mam trochę siwych włosów ale tylko w jednym miejscu, tam gdzie moja mama zaczynała miec siwe włosy. Ogólnie mam swoje ciemny blond i refleksy to będzie dobre rozwiązanie na stare lata. Zawsze podobały mi się cieme i błyszczące wlosy u kobiet no ale nie mnie pisane ;)
Na szczescie mam mocne kłaki i dobrze znoszą rozjaśniacz. Na coś trzeba sobie pozwalać hehe, żadnych kwasów,botoksow, brwi, rzęs to chociaż czupryna niech jakos wygląda ;)
 
Takie czuje parcie od rana na kanał trzyma trzyma i puszcza .Jakieś zbyt bolesne to nie jest ale czuc dosyć dosyć.Tak sie zastanawiam bo wiem że moze być tak ze dziecko się pcha A my nie czujemy tego jeszcze tymi skurczami prawidlowymi.Kobity po przejściu możecie się coś.wypowiedziec na ten temat?
Ja nie mam doświadczenia, ale jesteś na takim etapie, że całkiem możliwe, że się mała się już wstawia powoli w kanał. Oby tak bylo [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, czy to możliwe,ze bym już poczuła ruchy maleństwa? Dziś mamy 18+4 . I leżę sobie na balkonie w słoneczku i poczułam nie motylki o których często piszecie, nie przelewanie czy bulgotanie tylko wlasnie jakby takie stukanie od środka w jednym miejscu, i co lepsze normalnie widzialam jak się delikatnie skóra rusza.. takie może z 4 stukniecia i po pewnej chwili drugi raz to samo ;) czy sobie wkrecam i to może jelita?
 
Do góry