reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A jak się czujecie? Ładnie rośnięcie? ☺ Kiedy masz połówkowe (wybacz sklerozę ale coś mi świta że jakoś w maju)?
Jeszcze chwila 18 maja 😊brzuszek już spory 😊
 

Załączniki

  • 6841809E-BE34-4D4B-846D-6D04BD19F5D8.jpeg
    6841809E-BE34-4D4B-846D-6D04BD19F5D8.jpeg
    269,7 KB · Wyświetleń: 50
Jeszcze chwila 18 maja 😊brzuszek już spory 😊

Jaki fajny brzusio! To już niedługo się dowiecie jaka płeć 😍 jakieś typy imion macie? I maluszek już kopie reguralnie? Jejku... Nie mogę się doczekać pierwszych ruchów 😍 może wtedy uwierzę na 100% w nasz cud jak się będzie "przypominał" 😂
 
Jaki fajny brzusio! To już niedługo się dowiecie jaka płeć 😍 jakieś typy imion macie? I maluszek już kopie reguralnie? Jejku... Nie mogę się doczekać pierwszych ruchów 😍 może wtedy uwierzę na 100% w nasz cud jak się będzie "przypominał" 😂
Kopania nie ma jeszcze ale porusza się „rybka” 😊
 
Synka urodziłam w 41 i 5 dni i jakoś zaczynam się przejmować że to się powtórzy.Dzis zaczynam dokladnie 38 tc i nic mi w głowie tylko żeby się zaczęło.
 
Synka urodziłam w 41 i 5 dni i jakoś zaczynam się przejmować że to się powtórzy.Dzis zaczynam dokladnie 38 tc i nic mi w głowie tylko żeby się zaczęło.
Ciesz się, ważne dziecko urodzi się w terminie :) Na końcu to wiadomo, każda już chce pozbyć się tego wielkiego brzucha.
 
reklama
Synka urodziłam w 41 i 5 dni i jakoś zaczynam się przejmować że to się powtórzy.Dzis zaczynam dokladnie 38 tc i nic mi w głowie tylko żeby się zaczęło.
Jeszcze masz czas. Zacznij być bardziej aktywna, może akurat coś ruszy [emoji4]
Najważniejsze, że mała jest już bezpieczna [emoji4]
Ale fakt 41t5d to późno. Wywoływali?
 
Do góry