reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My tez po wizicie u dermatologa. Pani dr stwierdziłam ze to alergia i teraz jeszcze raz na nowo kazdy produkt wprowadzamy. Dajemy jeden dzuen, cztery dni przerwy i po tych 4 dniach juz dalemy i obserwujemy tak żeby to trwalo tydzien. I potem znowu kolejny produkt tym samym sposobem. Pani dr od razu wykluczyla ze to moze byc z mojego mleka ze w tedy te reakcje nie byłyby az takie duze. Nie bede polemizować ale z tym sie chyba do kobca nie zgadzam. W każdym razie mamy syrop 2 razy dziennie przez 2 miesiące ketofifen, 3 razy dziennie przez max 7 dni masc punktowo fusacid h. Pani dr poleciła balsam poldermin hydro na noc całe cialo. A i najważniejsze. Kapiel raz w tygidniu
 
reklama
My tez po wizicie u dermatologa. Pani dr stwierdziłam ze to alergia i teraz jeszcze raz na nowo kazdy produkt wprowadzamy. Dajemy jeden dzuen, cztery dni przerwy i po tych 4 dniach juz dalemy i obserwujemy tak żeby to trwalo tydzien. I potem znowu kolejny produkt tym samym sposobem. Pani dr od razu wykluczyla ze to moze byc z mojego mleka ze w tedy te reakcje nie byłyby az takie duze. Nie bede polemizować ale z tym sie chyba do kobca nie zgadzam. W każdym razie mamy syrop 2 razy dziennie przez 2 miesiące ketofifen, 3 razy dziennie przez max 7 dni masc punktowo fusacid h. Pani dr poleciła balsam poldermin hydro na noc całe cialo. A i najważniejsze. Kapiel raz w tygidniu
Ja mam poldermin i stosuje u Seby. Poprawa widzę i ciągle go smaruje. Nie pachnie interesujaco ale pomaga. I kosztuje grosze... A co do kąpieli to chyba każdy dermatolog mówi czym rzadziej tym lepiej. My kapiemy co 3 dzień.
 
My tez po wizicie u dermatologa. Pani dr stwierdziłam ze to alergia i teraz jeszcze raz na nowo kazdy produkt wprowadzamy. Dajemy jeden dzuen, cztery dni przerwy i po tych 4 dniach juz dalemy i obserwujemy tak żeby to trwalo tydzien. I potem znowu kolejny produkt tym samym sposobem. Pani dr od razu wykluczyla ze to moze byc z mojego mleka ze w tedy te reakcje nie byłyby az takie duze. Nie bede polemizować ale z tym sie chyba do kobca nie zgadzam. W każdym razie mamy syrop 2 razy dziennie przez 2 miesiące ketofifen, 3 razy dziennie przez max 7 dni masc punktowo fusacid h. Pani dr poleciła balsam poldermin hydro na noc całe cialo. A i najważniejsze. Kapiel raz w tygidniu
No i od czego zaleciła rozpocząć to rozszerzanie? Basen teraz pewnie kategorycznie nie?
 
No i od czego zaleciła rozpocząć to rozszerzanie? Basen teraz pewnie kategorycznie nie?
A widzisz nie. Powiedziala ze mozna tylko wczesnieh porzadnie go nakremowac. Nie mowila od czego tylki ze wbrew pozorom jablka i marchewka często uczulaja i najbezpieczniejsze sa zielone warzywa.
 
My dziś po wizycie u alergologa. Pani dr bardzo miła i konkretna, tylko też szybka. Nie zdążyłam dobrze zacząć, a już wychodziłam z zaleceniami. Powiedziała że kupy nie takie złe, a te ostatnie to nawet normalne, pokazałam te plamki na romionach i za uszami to dała maść i powiedziała że skórę ma bardzo ładną i w ogóle zdrowy chłopak. Kazała odstawić konserwanty i przyprawy (zostawiamy tylko sól, pieprz i zieleninę), nawet curry co mnie akurat zdziwiło, bo to ponoć najzdrowsza przyprawa świata. Powiedziała że herbaty owocowe to syf (konserwanty) i żeby unikać produktów z dużą zawartością wit C. No i najważniejsze...mam dziś zjeść 1/4 kubeczka jogurtu☺☺☺☺. Tak bardzo mi się chciało nabiału, a teraz po powrocie do domu nie mam odwagi go nawet otworzyć:p. Może jutro:)
Wow gdzie Ty znalazłaś przyprawy bez śladowych ilości mleka? Może u mnie w sklepie tylko takie :(
 
@Iskra_82 a możesz wrzucic fotkę tych plamek co ma Jasiu? Ja nie wiem co mam myśleć. Mam nadzieję ze Hubkowi zejda te dziady i juz nie wrócą ale konflikt mam tu ze to zaczęło się przed rozszerzaniem a pani dr twierdzi ze ja mam jesc normalnie i nic nir wykluczac
 
A widzisz nie. Powiedziala ze mozna tylko wczesnieh porzadnie go nakremowac. Nie mowila od czego tylki ze wbrew pozorom jablka i marchewka często uczulaja i najbezpieczniejsze sa zielone warzywa.
Ooo, to super. Ja zapomniałam zapytać. Tylko taki nakremowany będzie śliski:oops:, trzeba się będzie mocno przytulać:D.
 
reklama
A jak u Was jeszxze wygladali rozszerzanie diety? Bo ja np przed 3-4 dni mu podawalam jeden produkt, nic się nie działo i dawalam kolejny. Teraz po marchewce mial wysyp (tego dnia tylko to mu dawalam) a potem dwa dni później tez marchewka i nie było nic. Z ta różnica ze raz była bio a raz baby.
 
Do góry