reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dlatego napisalam, ze da sie, ale jest trudniej [emoji4] Z reszta u Ciebie jest ich dwoje wiec inaczej, samo to zapewnia rozrywke [emoji16]
Moja w domu tez maluje farbkami, rysuje kredkami i obkleja dom naklejkami, ale na cos tskiego nie pozwole, a zlobek tak [emoji16][emoji23][emoji12]

Zobacz załącznik 944939Zobacz załącznik 944942Zobacz załącznik 944944

Wow, świetne przedszkole!

Dziewczyny, pomocy. Moja Iga skończyła 2 m-ce, generalnie kp, ale ponieważ mało przybierała, pediatra zalecił dokarmianie mm i tu zaczęły się problemy-3 dni po podaniu mm zatrzymały się kupy (mm NAN Sensitive podałam łącznie 5 razy w ciągu 2 tygodni), piła chętnie, ale też męczyły Ją cały czas kolki i gazy, więc w międzyczasie inny pediatra stwierdził nietolerancję białka, więc kazał zmienić mm na Bebilon pepti. Podałam go 2 razy, ja jestem na diecie bmk, ale gazy i kolki dalej męczą, a kupy bez czopka nie ma-co 6 dni podaje czopek i wtedy jest.
Dodatkowo teraz moja Iga coraz mniej chce pić z piersi (a dostała mm 8 razy łącznie) wścieka się, wypluwa ją, jak podam smoczek, to się uspokaja i po jakimś czasie pije z piersi, usypia, budzą ją bąki, znowu płacze, smoczek, trochę pije i tak w kółko. Jestem już wykończona brakiem kup, ciągłym płaczem i bąkami i niechęcią do picia z piersi-co robić? Może też miałyście podobne historie? Na kupę nie działają masaże, kładzenie na brzuchu, kateter, jedynie czopki. Na kolki próbowałam też Espumisanu i esputiconu i delicolu-bez efektu.

Ekspertka w kp nie jestem bo ledwo 2 M karmiłam.... ale 2 M i „słabo „przybiera to raczej nic strasznego,gorzej gdyby waga spadała. A kupy twarde bo tak cEsto mm zmieniasz. Moze kup wagę do domu, skup sie na kp, całe dnie( jak możesz) w lozku z mała i po miesiącu zobacz czy faktycznie to mm potrzebne. A cycka juz nie chce bo spróbowała butelki....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, Anastazja była u fizjoterapeuty i ta pani nakleiła jej dwa tejpy na Brzuszek :errr:ma jakby taki Krzyżyk bo oddycha tylko przepona :(ma bardzo wywalony ten Brzuszek:oops: mam nadzieję że to się zmieni... Na. nóżce pojawiło się u Anastazji coś dziwnego :szok: jest tylko w jednym miejscu...dziewczyny co ja mam z tym zrobić? czym Smarować i co to w ogóle jest? Powierzchnia tego znamienia jest jakby szorstka, chropowata ale chyba nie boli bo Anastazja na dotyk tego nie reaguje... mam nadzieje ze widać to na zdjęciu.

To wyglada na to co ostatnio tu dziewczyny pokazywały i my mamy, czyli ni t AZS, alergia kontaktowa, delikatna skora, zima.... [emoji23]
Nie przejmuj sie jak jest jedno, nawilżaj.
 
@Pat1980ka mój ja zaczął mm z butli to z cycka też nie chciał. Podkarmislam bo przybiera w dolnej granicy normyale taka jego urodą. Jest długi A szczupły. Kupy normalnie robi i siku. Nie choruje więc może rzeczywiście odstaw mm i spróbuj na cycku. Mój jakoś po 0.5 kg miesięcznie przybiera A za tydzień 5 miesiąc wybije .
 
To wyglada na to co ostatnio tu dziewczyny pokazywały i my mamy, czyli ni t AZS, alergia kontaktowa, delikatna skora, zima.... [emoji23]
Nie przejmuj sie jak jest jedno, nawilżaj.
Mojego masakrycznie po plecach wywalilo wczoraj. Dodatkowo swedzi go to co ma na szyjce. Cale szczescie dzis idziemt do lekarza bo zaczelo mu sir to bardzo nasilac i chyba przez to jest marudny, zle spi
 
Mojego masakrycznie po plecach wywalilo wczoraj. Dodatkowo swedzi go to co ma na szyjce. Cale szczescie dzis idziemt do lekarza bo zaczelo mu sir to bardzo nasilac i chyba przez to jest marudny, zle spi

Jeśli zauważyłaś takie duże zmiany to pewnie , trzeba sprawdzić. U nas czasami jeszcze wyskoczy ale większych problemów z tym nie mamy, wiec czekam i zobaczymy. Mam nadzieje,ze faktycznie z wiosna to przejdzie [emoji6]
 
Jeśli zauważyłaś takie duże zmiany to pewnie , trzeba sprawdzić. U nas czasami jeszcze wyskoczy ale większych problemów z tym nie mamy, wiec czekam i zobaczymy. Mam nadzieje,ze faktycznie z wiosna to przejdzie [emoji6]
One były cały czas od jakiegoś czasu tylko bledly. Sa wyczuwalne pod palcami i juz nie wiem co robić niech mi na to popatrzy i coś przepisze. Mam nadzieję że to nie od jedzenia bo on jest strasznie lapczywy na nowe smaki i teraz już nawet herbaty przy nim nie pije bo placze ze on nie ma
 
reklama
Do góry