reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny wciągające i karmiące.Zazwyczaj daje cyca ale czasami w nocy teraz to już przeważnie mój synek budzi się 4 nad ranem albo później i moje piersi już potrzebują odciagniecia.Ile wy odciagacie i w jakim czasie?I jakim laktatorem?Ja mam elektryczny i odciagam z jednej 7i drugiej tez tak 7 minut i udaje się odciągnąć 100 lub 120 mój synek ma już ponad miesiąc i wydawało mi się że tego pokarmu będzie więcej.
Spróbuj po 15 min z każdej.
 
reklama
Teraz ściągam 15-20 minut. Bywają ciężkie nocki, ale czasami dni są cięższe choć in Zosia starsza tym tych ciężkich dni mniej. Już jej nie przystawiam. Choć ostatnio przeszła ni myśl żeby spróbować i chyba spróbuje może jest starsza i złapie? Kto wie! Tylko okropnie się boje, ze znów będą cyrki
A mi lepiej ściągać w nocy bo dziewczyny śpią a w dzień to tak jak mówisz co włączę laktator to ktoś płacze;-)
 
Dziewczyny wciągające i karmiące.Zazwyczaj daje cyca ale czasami w nocy teraz to już przeważnie mój synek budzi się 4 nad ranem albo później i moje piersi już potrzebują odciagniecia.Ile wy odciagacie i w jakim czasie?I jakim laktatorem?Ja mam elektryczny i odciagam z jednej 7i drugiej tez tak 7 minut i udaje się odciągnąć 100 lub 120 mój synek ma już ponad miesiąc i wydawało mi się że tego pokarmu będzie więcej.

Jak odciągasz 100 ml w ciągu 7 minut to bardzo dużo. [emoji4] ja mam medele swing.
 
A mi lepiej ściągać w nocy bo dziewczyny śpią a w dzień to tak jak mówisz co włączę laktator to ktoś płacze;-)

Tak, tylko za dwa miesiące przyjdzie mega zmęczenie tym ściąganiem. Teraz robię to półprzytomna. I szczerze zdarza mi się przespać godzinę ściągania i Zosia mnie dopiero budzi. Dlatego dobrze jest mieć ściągnięte na zapas [emoji6]
 
Dziewczyny,czy wasze dzieci miały również przerośnięte gruczoły piersiowe ? Moja Lenka ma miesiąc i wczoraj położna środowiskowa mówiła że one się powiększają i żeby robić okłady altacetu a dziś pediatra powiedział że zadnych okładów by zostawić ze tak może być...i być tu mądry...Nie chce by się jakieś zapalenie wdało jak nas położna nastraszyła,..
 
Tak, tylko za dwa miesiące przyjdzie mega zmęczenie tym ściąganiem. Teraz robię to półprzytomna. I szczerze zdarza mi się przespać godzinę ściągania i Zosia mnie dopiero budzi. Dlatego dobrze jest mieć ściągnięte na zapas [emoji6]
Mi niestety zapasy nie wychodzą. I tak z porcję półtorej dokarmiam kozim mlekiem.
Moja teraz zjada 850-1000 ml dobowo.
 
reklama
Do góry