reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi na szczęście wychodzą. Teraz mam w zapasie ponad 200 ml. Muszę mieć zapasy bo Zosia często zostaje z tata a ja wtedy na jakieś zakupy, lub ja zostaje w domu a oni ida na spacer.a jak mam swój pokarm to po co dawać mm.
No wiadomo swój pokarm jest najlepszy. Ja chyba po prostu nie jestem mleczna. Żadne power pumping i częstsze odciagnanie nie pomogło tylko wykańcza mój organizm [emoji53]
 
reklama
@Oczekiwanie2017 a jak się u Ciebie sprawy maja? Zaczyna sie cos? Ile w ogóle maly wazy?

@zylwia a gdzie zdjęcie Lenki? Przeciez ciotki chca zobaczyc szkraba❤

U mnie sprawy bez zmian :(. Jutro juz na szczescie ide do szpitala, narazie skurczy nie czuje, ale podobno wygladam juz "inaczej" tzn.usta i twarz lekko podpuchniete, brzuch nisko.
Tydzien temu Maly wazyl ponad 3600 wiec wcale nie taki "mały" (oczywiscie mam swiadomosc błedu pomiaru). U Ciebie skoro 3 tygodnie temu bylo ok.2900 to tez cos koło tego teraz powinien miec.
 
Jak córcię to zajmuje to pewnie [emoji4] Moja na szczęście spokojnie leży w gondoli jak jest syta i sucha oczywiście także zabawki mam tylko w łóżeczku w domu. A może oo prostu gorąco jej było czy często tak się zachowuje na spacerze?
No właśnie nie często. Owszem, czasami jest tak, że po 10-15 minutach zaczyna coś się krzywić, ale wystarczy, że wezmę ją na chwilkę na ręce i z powrotem do gondoli i jest ok. Ale dzisiaj nic nie pomagało. Rano było nawet trochę chłodno, więc to chyba nie upał.
 
Dziewczyny chyba większość dzieci przechodzi taki etap że nie chce w wózku jeździć. Pomaga przeważnie przejście do spacerówki
 
U mnie sprawy bez zmian :(. Jutro juz na szczescie ide do szpitala, narazie skurczy nie czuje, ale podobno wygladam juz "inaczej" tzn.usta i twarz lekko podpuchniete, brzuch nisko.
Tydzien temu Maly wazyl ponad 3600 wiec wcale nie taki "mały" (oczywiscie mam swiadomosc błedu pomiaru). U Ciebie skoro 3 tygodnie temu bylo ok.2900 to tez cos koło tego teraz powinien miec.
Moja polozna mowi ze obrzeki jak sie pojawiaja na twarzy tzn ze w ciagu tygodnia bedzie porod :)
 
reklama
Do góry