reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czy ktoras z Was walczyla z kolkami?? Tak myślę ze to kolki, trwa to ok tydzień, dziś bylo apogeum, jestem wykończona psychicznie bo nie wiem jak pomoc wlasnemu dziecku...nic nie pomaga...momentami placze razem z nia...

My mielismy. Trwały około 3 tyg. Nie wiem co pomogło ale dawałam delicol, sab simpl, a najpóźniej wlacYlam floractin kolki( i myśle ze moze to pomogło?) a uspokajał sie na rękach w rożki i oczywiście suszarka i rozgrzewanie brzuszka. Życzę powodzenia i cierpliwości, wiem co czujesz [emoji1307]

Kochana już jesteśmy z Lenka razem [emoji173] 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka [emoji173] walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Gratki !!

To super, pewnie bezpieczniej sie czulas. Najwazniejsze, ze juz masz Lenke przy sobie. Ciekawe jakie ubranka (rozmiar) Mała bedzie nosila ;)
U mnie nic sie nie dzieje wiec dopiero w piatek jade do szpitala. Jesli jeszcze bedziecie to moze uda mi sie na zywo ujrzec Wasza Ksiezniczke :)

Mój w 56 sie topił a miał podobne wymiary [emoji6]


Kobity karmiace mam pytanie. Jak to jest z owocami? Mozns jesc? Bo rodze za tydzień a kochan sliwki, arbuzy

Można wsYstko prócz % [emoji6]


Raz do sklepu weszli rodzice z dzieckiem i włączonym szumisiem...ja musiałam wyjść:baffled: Szumiś znalazł się na liście rzeczy zakazanych w moim domu:rofl2:

My mamy i gdy sie wyłączy następuje bloga ciąża i dopiero wtedy zdaje sobie sprawę jaki to męczący dźwięk.
 
Nie, podaje w temperaturze pokojowej, chyba ze już stoi długo lub czuje, ze jest zimne to podgrzewam.
Powiem Tobie, ze ja już ściągam 3 miesiąc pokarm i jestem wykończona. ‍♀️Księżniczki pewnie jeszcze śpią między karmieniem i ściąganiem. U mnie problem był kiedy musiałam ściągnąć pokarm, byłam sama a Zosia płakała[emoji20]Teraz już jej minęło i już poleży sama te 20 minut, ale powiem szczerze wyłam wtedy. Powiedziałam sobie, ze jak będę miała tyle pokarmu to będę ja karmić [emoji480]do skończonego 6 miesiąca, ale dłużej fizycznie nie dam rady bo padnę na twarz. Każde karmienie i ściąganie w nocy to minimum 40 minut, a zdarza się tak, ze Gwiazda się rozbudzi i ma ochotę się pobawić ‍♀️[emoji85].
No u mnie w nocy to około godziny, półtorej ogarnąć dwie i ściągnąć dla nich. Ja bardzo bym chciała do 3 miesiąca dac radę, ale nie wiem jak to wyjdzie. Dziś jakąś taką ciężką noc mialam. U mnie sciaganie to masakra no też zazwyczaj jedna już płacze. A przystawiasz Zosie do piersi czy już wcale?? I jakim Ty tera z systemem ściągasz mleko?? Poprostu kilkanaście minut do tego etapu ile Wam potrzeba??
 
20180808_214240.jpg
dobranocki
 

Załączniki

  • 20180808_214240.jpg
    20180808_214240.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 323
No u mnie w nocy to około godziny, półtorej ogarnąć dwie i ściągnąć dla nich. Ja bardzo bym chciała do 3 miesiąca dac radę, ale nie wiem jak to wyjdzie. Dziś jakąś taką ciężką noc mialam. U mnie sciaganie to masakra no też zazwyczaj jedna już płacze. A przystawiasz Zosie do piersi czy już wcale?? I jakim Ty tera z systemem ściągasz mleko?? Poprostu kilkanaście minut do tego etapu ile Wam potrzeba??
Dostawiaj moze da rade z cyca masz 2 one tez 2 :-p
 
reklama
Do góry