reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A czy montujecie na wózku jakieś zabawki typu pałąki albo spiralki? Bo już nie wiem czym to moje dziecko zabawiać na spacerze. Dzisiajszy to był horror. Darła się cały czas, pomagało tylko wzięcie na ręce. I tak sobie myślę czy kupić takie coś. Jak leży w bujaku to interesuje się tymi zabawkami i potrafi tak na nie patrzeć długo. I myślę sobie, że może na spacerze też się czymś takim zainteresuje.
 
Mi niestety zapasy nie wychodzą. I tak z porcję półtorej dokarmiam kozim mlekiem.
Moja teraz zjada 850-1000 ml dobowo.

Mi na szczęście wychodzą. Teraz mam w zapasie ponad 200 ml. Muszę mieć zapasy bo Zosia często zostaje z tata a ja wtedy na jakieś zakupy, lub ja zostaje w domu a oni ida na spacer.a jak mam swój pokarm to po co dawać mm.
 
reklama
A czy montujecie na wózku jakieś zabawki typu pałąki albo spiralki? Bo już nie wiem czym to moje dziecko zabawiać na spacerze. Dzisiajszy to był horror. Darła się cały czas, pomagało tylko wzięcie na ręce. I tak sobie myślę czy kupić takie coś. Jak leży w bujaku to interesuje się tymi zabawkami i potrafi tak na nie patrzeć długo. I myślę sobie, że może na spacerze też się czymś takim zainteresuje.
Jak córcię to zajmuje to pewnie [emoji4] Moja na szczęście spokojnie leży w gondoli jak jest syta i sucha oczywiście także zabawki mam tylko w łóżeczku w domu. A może oo prostu gorąco jej było czy często tak się zachowuje na spacerze?
 
Do góry