reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja już Was nadrobilam ufff udało się.
Aczkolwiek tyle tego było że aż nie pamiętam kto co. W każdym razie za wszystkie wasze wizyty ,badania trzymam kciuki no i te krwiaczki siooooo...
My z Franiem poznajemy się nawzajem w nocy ładnie śpi wstaje tylko trzy razy na mleczko dziś spaliśmy od 22:30 do 9:00 Franio śpioch chyba w tatę. Ogólnie jesteśmy na cycusiu mamusi nie dokarmiamy się mm bo i tak muszę odciagac nadmiar.
Dziewczyny byc mamą jest cudownie.
Czekamy na Wasze serduszka[emoji173][emoji173][emoji173]
Super, że kp :) no to Franio ładnie śpi w nocy :) poprosimy o zdjęcie synka :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już Was nadrobilam ufff udało się.
Aczkolwiek tyle tego było że aż nie pamiętam kto co. W każdym razie za wszystkie wasze wizyty ,badania trzymam kciuki no i te krwiaczki siooooo...
My z Franiem poznajemy się nawzajem w nocy ładnie śpi wstaje tylko trzy razy na mleczko dziś spaliśmy od 22:30 do 9:00 Franio śpioch chyba w tatę. Ogólnie jesteśmy na cycusiu mamusi nie dokarmiamy się mm bo i tak muszę odciagac nadmiar.
Dziewczyny byc mamą jest cudownie.
Czekamy na Wasze serduszka[emoji173][emoji173][emoji173]
[emoji1]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Suuuuper!!! Graty!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)

Aaaaa No tak cos czułam, cisza taka była [emoji6] Gratulacje wielkie!!!! Duzo zdrówka i mleczka [emoji8]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Rustynka mam nadzieje, ze się nie obrazisz jak wrzucę zdj Twojego synka dziewczynom które nie widzą ;)
1500840017-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry