reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)

Witam my Zosieńkę i gratuluje[emoji846] poprosimy o zdjęcie ślicznego cudu. Dużo zdrówka dla was .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Ogromne gratulacje[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Gratulacje Kochana. Dużo zdrówka dla Was ! [emoji11]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)

@Jaskolcia moje gratulacje. Witamy Zosię na świecie tylko 3 dni młodsza od Frania. Jak poród?
Sn czy cc miałaś?
 
reklama
Ja już Was nadrobilam ufff udało się.
Aczkolwiek tyle tego było że aż nie pamiętam kto co. W każdym razie za wszystkie wasze wizyty ,badania trzymam kciuki no i te krwiaczki siooooo...
My z Franiem poznajemy się nawzajem w nocy ładnie śpi wstaje tylko trzy razy na mleczko dziś spaliśmy od 22:30 do 9:00 Franio śpioch chyba w tatę. Ogólnie jesteśmy na cycusiu mamusi nie dokarmiamy się mm bo i tak muszę odciagac nadmiar.
Dziewczyny byc mamą jest cudownie.
Czekamy na Wasze serduszka❤❤❤
 
Do góry