reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja dzwoniąc do Pan z zusu które nie chcą wypłacić mi pieniedzy pytam czy mają jakąś chwilówke do polecenia i czy jeżeli moje dziecko urodzi się chore albo poronie bo nie mam pieniędzy na leki przez ich opieszalosc to czy powołać się na jej nazwisko w sądzie o wypłatę odszkodowania.
I co zazwyczaj słyszysz w odpowiedzi? Chciałabym zobaczyć ich miny [emoji1]
Ja z KRUS dostaje ok 300 zl miesięcznie, ale za to jak w zegarku. Akurat dwie wizyty, na leki już nie wystarcza.
 
reklama
I co zazwyczaj słyszysz w odpowiedzi? Chciałabym zobaczyć ich miny [emoji1]
Ja z KRUS dostaje ok 300 zl miesięcznie, ale za to jak w zegarku. Akurat dwie wizyty, na leki już nie wystarcza.

O dziwo są bardzo empatyczne - sama jestem zaskoczona. Po 3 intensywnych dniach terroru psychicznego na Paniach z Zusu chyba udało mi się osiągnąć swój cel
 
Moj mąż cały czas za granicą, ja też pracowałam tam przez 6 lat. Zjeżdżaliśmy tylko na zimę. I wcale się nie zapieram, że tam nie wrócę. Szefowa nawet pytała przedwczoraj kiedy zaczynam znowu pracę. Ale teraz to jeszcze sama nie wiem. Z Maluchami nie będzie to już takie proste
 
Liczysz na "Kocham Cię Mamo"? Ja bardziej spodziewam się: nie chce mi się, później, jak wrócę to będę i daj na kino[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji12]
He he ... a Ty będziesz Miała podwójne,,daj na kino[emoji1] "
Mój synek ma 3 latka i kilka razy dziennie mówi "kocham cie mamo" tyle że on to tak se upatrzył sobie ten tekst[emoji6]ale ja się cieszę z tego , bo później już mi tak nie powie he he [emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupilam np taki zimowy kombinezonik, za 60zl tylko.
1500646298-aaaaaa.jpeg


Wyglada jakby ze dwa razy byl założony.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha ja też mam taki sam biały i granatowy, kupiłam na grupie bliźniaków na fb 100 pln za 2 kombinezony [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry