reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Przysięgam ze czasami mam ochotę udusić ludzi za takie błędy. Niepotrzebny tylko był stres dla was ale najważniejsze ze wszystko dobrze . Piękne zdjęcie [emoji846]można się doszukiwać podobieństwa [emoji12] dla mnie te zdjęcie 3D/4D są niesamowite . Nasze Mamy mogły tylko pomarzyć o takich pamiątkach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dokładnie ile stresu się najadlam , a ja głupia się cieszyłam, że dostałam skierowanie na badania na nfz i że 100 może zaoszczędzę! Ale najważniejsze że wszystko jest ok [emoji4]Dziś tylko 540 zł wydane na wizyty i aptekę [emoji28]a u nas krucho z kasą...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak dokładnie ile stresu się najadlam , a ja głupia się cieszyłam, że dostałam skierowanie na badania na nfz i że 100 może zaoszczędzę! Ale najważniejsze że wszystko jest ok [emoji4]Dziś tylko 540 zł wydane na wizyty i aptekę [emoji28]a u nas krucho z kasą...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tez krucho i co zrobisz...mam tak co wizytę

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Tak dokładnie ile stresu się najadlam , a ja głupia się cieszyłam, że dostałam skierowanie na badania na nfz i że 100 może zaoszczędzę! Ale najważniejsze że wszystko jest ok [emoji4]Dziś tylko 540 zł wydane na wizyty i aptekę [emoji28]a u nas krucho z kasą...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak na prawdę to należało by pozwać laboratorium które popełnilo błąd o zwrot kosztów i jeszcze zadośćuczynienie za straty moralne!!! Przez takich baranów niepotrzebnie się stresujesz nie mówiąc o wydanych nie małych pieniadzach!
 
Tak dokładnie ile stresu się najadlam , a ja głupia się cieszyłam, że dostałam skierowanie na badania na nfz i że 100 może zaoszczędzę! Ale najważniejsze że wszystko jest ok [emoji4]Dziś tylko 540 zł wydane na wizyty i aptekę [emoji28]a u nas krucho z kasą...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Oj z ta kasa to My invitrówki chyba wszystkie znamy problem . Niestety nasze koszty są nieporównywalne z naturalna ciążą. Miejmy tylko nadzieje ze słowa" Kocham Cie Mamo " wynagrodzą nam to wszystko co musimy znieść . Chyba nigdy nie pojmę niesprawiedliwości w wydatkowaniu finansów i polityki tego kraju. Wczoraj powiedziałam do mojego ze jak nasze dziecko zechce wyjechać z tego kraju to będę mu kibicować .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z ta kasa to My invitrówki chyba wszystkie znamy problem . Niestety nasze koszty są nieporównywalne z naturalna ciążą. Miejmy tylko nadzieje ze słowa" Kocham Cie Mamo " wynagrodzą nam to wszystko co musimy znieść . Chyba nigdy nie pojmę niesprawiedliwości w wydatkowaniu finansów i polityki tego kraju. Wczoraj powiedziałam do mojego ze jak nasze dziecko zechce wyjechać z tego kraju to będę mu kibicować .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No u mnie na forum listopadowych mamusiek ,to aż huczy od wyprawek[emoji2]a ja tylko popatrzę, bo narazie nic z tego[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z ta kasa to My invitrówki chyba wszystkie znamy problem . Niestety nasze koszty są nieporównywalne z naturalna ciążą. Miejmy tylko nadzieje ze słowa" Kocham Cie Mamo " wynagrodzą nam to wszystko co musimy znieść . Chyba nigdy nie pojmę niesprawiedliwości w wydatkowaniu finansów i polityki tego kraju. Wczoraj powiedziałam do mojego ze jak nasze dziecko zechce wyjechać z tego kraju to będę mu kibicować .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę, że tak samo myślisz jak ja. Tez nie będę stała na przeszkodzie, żeby moje dziecko wyjechało jak będzie chciało.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzwoniąc do Pan z zusu które nie chcą wypłacić mi pieniedzy pytam czy mają jakąś chwilówke do polecenia i czy jeżeli moje dziecko urodzi się chore albo poronie bo nie mam pieniędzy na leki przez ich opieszalosc to czy powołać się na jej nazwisko w sądzie o wypłatę odszkodowania.
 
No u mnie na forum listopadowych mamusiek ,to aż huczy od wyprawek[emoji2]a ja tylko popatrzę, bo narazie nic z tego[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja niestety tez nic po nikim nie dostanę i wszystko musimy sami zakupić ale stwierdziłam ze kupię na olx pakę używanych ciuszków bo to dziecko za chwile z tego wyrośnie . Dziewczyny maja naprawdę zadbane rzeczy i za 300 zł można kupić na pół roku ciuszki .nie można tez dać się zwariować ,normalne ze każdy by chciał ale moment kiedy się urodzi stanie się dopiero wydatkiem i kasa już będzie szła regularnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety tez nic po nikim nie dostanę i wszystko musimy sami zakupić ale stwierdziłam ze kupię na olx pakę używanych ciuszków bo to dziecko za chwile z tego wyrośnie . Dziewczyny maja naprawdę zadbane rzeczy i za 300 zł można kupić na pół roku ciuszki .nie można tez dać się zwariować ,normalne ze każdy by chciał ale moment kiedy się urodzi stanie się dopiero wydatkiem i kasa już będzie szła regularnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja ciuszków trochę mam po synku, dużo też dostałam ,ale musiałam oddać je z powrotem jak mały wyrósł [emoji4]ale łóżeczko wózek i fotelik sprzedałam, bo miałam nadzieję że jak sprzedam to się uda[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry