reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja to tyle czasu nie bede czekac. Planujemy juz w maju zrobic.

:))) wiem wiele par robi chrzest Po mscu zycia maluszka jednak Ja Po pierwsze msc po porodzie boje Sue latac Uk -wlochy ,no i Po drugie ta data dla nas wazna do konca zycia ...;)
Sama bylam chrzczona w 4 mscu zycia ;), komunie i bierzmowanie prawidlowo[emoji23]w 7r zycia i 14 [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to ciekawe co nam powie. Ale kuzynka mówiła, że jej chirurg mówił, że teraz właśnie się nie nakleja plastrów i każdy z lekarzy tego nie robi. Ale on swoim pacjentom nakleja

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

U mojej bratowej była położna i mały też ma pępek na wierzchu i położna powiedziała że lekarze nie kazą naklejac że pępek sam do roku się schowa.
Ale ona sama mówiła żeby naklejac ale ona robi to w ten sposób że guzik zawja wacikiem tylko go zmniejsza i tym bardziej wystającym wciska pępek do środka dodatkowo zanim naklejki bawełniany plaster łapie boki brzuszka tak jak by chciała ukryć dziurkę i dopiero przykleja plaster żeby się nie rozszedł.
 
Ostatnia edycja:
Nam dr z Patologii Noworodka mowil zeby nie plastrowac pępka bo to wtedy moze wychodzic przepuklina pachwinowa. Poprostu plastrowanie oslabia inne miesnie. A klasc jak najwiecej dziecko na brzuchu.
Corka tez pepek miala odstajacy. Nie byla to przepuklina a bardziej pepek skorzasty i pieknie sie samo do srodka schowalo.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!
Melduje, ze po wtorkowym badaniu szyjki i wczorajszym przejsciu jakichs 10 pieter po schodach wieczorem mialam takie dosc silne skurcze przepowidajace. Moze nie bolesne, ale mocno odczuwalne. Dzis pojawily sie pojedyncze nitki jasno rozowej krwi w sluzie... Chyba powolutku cos zwczyna sie dziac [emoji44]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!
Melduje, ze po wtorkowym badaniu szyjki i wczorajszym przejsciu jakichs 10 pieter po schodach wieczorem mialam takie dosc silne skurcze przepowidajace. Moze nie bolesne, ale mocno odczuwalne. Dzis pojawily sie pojedyncze nitki jasno rozowej krwi w sluzie... Chyba powolutku cos zwczyna sie dziac [emoji44]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to poszalalas :) Widać juz coś się dzieje :) ja nitki różowego śluzu miałam w dniu cc :D już za chwilkę będziesz tulic różowego bobaska :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie nawet mezowi nie mowilam... Czekam na jakies skurcze czy cos :) Nie chce podnosic falszywego alarmu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak dawno odstawilas magnez ? Bo ja caly czas jeszcze lykam 2x1 moze juz tez powinnam odstawic.
Tak sie ciesze ze jeszcze troche i bedziesz tulic swoje malenstwo a po drugie to i sie boje bo bede juz 3 w kalendarzu
 
A jak dawno odstawilas magnez ? Bo ja caly czas jeszcze lykam 2x1 moze juz tez powinnam odstawic.
Tak sie ciesze ze jeszcze troche i bedziesz tulic swoje malenstwo a po drugie to i sie boje bo bede juz 3 w kalendarzu

No juz bedzie jakies poltora tyg, moze dwa, bo czytalam, ze moze hamowac skurcze, a ja sie bardzo balam przenoszenia (juz sie nie boje, bo mi lekarka obiecala, ze wywola porod najpozniej w 40tyg).
Ja w sumie az sama sobie sie dziwie, bo jakas spokojna jestem, mimo, ze niby cos sie zaczyna. Spodziewalam sie paniki, ale na razie nawet nie [emoji16] Choc niewykluczone, ze sie to zmieni [emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry