reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)

Gratulacje :) jak odwrocila glowke?
Teraz to juz wyjscia nie mam, pierwsza na liscie jestem hehe [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)

Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji122]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej tak mi leci dzień za dniem w szpitalu ze nie mam czasu nawet się wyspać :) i mam już Wojtusia Wojtusia ze sobą na sali a prawdopodobnie już jutro będzie też Piotruś z nami bo narazie biegam między jednym a drugim i jeszcze do pokoju laktacyjnego zeby pokarm im ściągnąć ale pięknie jedzą i w poniedziałek powtórne badanie krwi i jak będzie ok bo wyszły im podwyższone płytki krwi to wtorek lub środa do domu :)

Mysle o was moja slazaczko [emoji13]nie pisze nie wolam za toba bo wiem ze zabiegana i jak masz czas to napiszesz [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To na zas - najlepszego jakby mi sie pozniej zapomnialo :) Nie wydaje mi sie, zebym do wtedy wytrzymala, ale kto wie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak sobie mysle mozliwe prawdopodobienstwo ze ja urodze,w tym dniu Ale jaja by byly ,prezent na urodziny ,choc....wole Ja pozniej;),


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)
Gratuluję:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)
Gratulacje!!!! Niech się Olunia nasza kochana zdrowo chowa [emoji480][emoji480][emoji480][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny uważajcie na piersi ja walczę z zastojem juz trzy dni do tego paracetamol bo dreszcze i bóle mięśni i stawów nie do wytrzymania od trzech dni masakra nikomu nie życzę a boli jak diabli z powodu przeciagow
 
Do góry