reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wiesz piszac prawde tu inaczej badaja bo badanie na diabete mialam jakos 26 tc i to nie ze pilam cos ;(, bylo mi to dziwne I zapytalam poprostu mojej poloznej czy to czasem nie trza pic cukrow a ona tak zribimy to badanie jesli twoje badania ogolnie cukrxycy wyjde zle !! No I dalam spokoj Ale miedzy czasie se mysle moja bsbcia przeciez miala i to wysoka cukrzyce wiec dwa tyg temu znow Sie zapytalam ze musze sprawdzic tsh ti nie moge zrobic razem glukozy tez bo bede spokojniejsza no to mnie laskawie xapisali i mam tez w pt glukoxe ale moja polozna taka pewna ze wszy ok skoro w 26 tc COs tam badali krew diabete I byla ok ...
Wszustko dowiem Sie w pt tzn wyniki tu dopoero dwa dni Po ;((tutaj
Niby ladne lozko mozna znalezc z przewijakiem,meble dla dzueci i couszki tanie i ostatnio sterylizator kupilam (przyda Sue komplet 4 butelki dwa smoczki ,laktator i sterylizator razem)Ale medycyna tu do bani I jesli sie nie zapytasz to sami ci nie zrobia!!!ale no za 1ivf udane bede Im zawsze wdzieczna;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A nie piłaś lukozade ? To badanie jest jakoś właśnie w 25 tyg. Tu w uk nie dają glukozy do picia tylko ten napój pomarańczowy lukozade który zawiera glukozę . Dziwne ale jakoś to funkcjonuje .
 
A nie piłaś lukozade ? To badanie jest jakoś właśnie w 25 tyg. Tu w uk nie dają glukozy do picia tylko ten napój pomarańczowy lukozade który zawiera glukozę . Dziwne ale jakoś to funkcjonuje .

Nic jeszcze nie pilam a JuZ 35 Tydz w piatek .....;(
Robila ogolnie badanie na cukrzyce tak to powiedziala w 26tc a ze prosilam o dokladnie badanie to bede miec wkoncu w piatek z piciem czegos ....



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471

23.02.2017 Kajka*89: synek Wojtuś


MARZEC
10: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę
20: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
24: Jaskolcia - II badania prenatalne.
30: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

KWIECIEŃ
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.3017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
Zmarszczki na czole, zmarszczki na dupie, wiec nigdy lustra sobie nie kupie.
Dzis nasze swieto, niech bedzie radosnie, michalki wcinam ,a dupa niech rosnie!
Dzisiaj Dzien Kobiet, wiec cycki w gore i zdmuchnij z twarzy gradowa chmure!
Niech zyje cellulit i kurze lapki, bo i tak jestesmy FAJOWE BABKI!!!
 
Ja mam takie pieczenia pod skórą dretwienia jak leze na lewym boku lub jak siedze,stoje za dlugo lekarz kazal wszystko zglaszac ale nic nie powiedzieli nawciskali mi tam palce ze bolalo pozniej niesamowicie ale nic wiecej gdyby bylo gorzej i przez dluzszy czas bolalo to wtedy zgłosić. Mi sienwydaje ze to skora sie napina w tym miejscu mocno i piecze [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Czytałam, że to może być napinanie skóry lub efekt ucisku żołądka - kwasy żołądkowe są tuż przy skórze i stąd zgaga tu, a nie w przełyku. Tylko chyba nie da się z tym nic zrobić :(
 
Hej Kobietki Najlepsze życzenia w dniu naszego święta :)
Termin za 20 dni :o:rofl2::szok::o
Nieagatko dobrze, że już coś się tam szykuje, ja wizytę we wtorek dopiero mam, zobaczymy co powie.
A co do WOŚP to będąc w szpitalu miałam ktg na sprzęcie od WOŚP więc już skorzystałam :)
 
Hej Kobietki Najlepsze życzenia w dniu naszego święta :)
Termin za 20 dni :o:rofl2::szok::o
Nieagatko dobrze, że już coś się tam szykuje, ja wizytę we wtorek dopiero mam, zobaczymy co powie.
A co do WOŚP to będąc w szpitalu miałam ktg na sprzęcie od WOŚP więc już skorzystałam :)
My mieliśmy badanie słuchu malutkiej na sprzęcie z WOŚP [emoji3]
20 dni... To juz za chwilę [emoji2]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :D
Co do WOŚP to mój synek lezał w inkubatorku zakupionym dzięki nim, wiec jak najabrdziej popieram i co roku wrzucamy do puszki pieniądze, fajnie, ze tyle uzbierali, mozliwe, ze teraz tez skorzystamy z ich sprzętu.
 
Do góry