reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej Kobietki Najlepsze życzenia w dniu naszego święta :)
Termin za 20 dni :o:rofl2::szok::o
Nieagatko dobrze, że już coś się tam szykuje, ja wizytę we wtorek dopiero mam, zobaczymy co powie.
A co do WOŚP to będąc w szpitalu miałam ktg na sprzęcie od WOŚP więc już skorzystałam :)

No dzis zrobilam juz 3km i duzo z tego po schodach, bo mielismy z mezem wejsciowki na tor i testy F1 tu w Barcelonie i kurde ledwo chodze juz wiec moze cos sama przyspiesze :)
Widzialam, ze za tydz mamy razem wizyte, zobaczymy co sie bedzie dzialo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No dzis zrobilam juz 3km i duzo z tego po schodach, bo mielismy z mezem wejsciowki na tor i testy F1 tu w Barcelonie i kurde ledwo chodze juz wiec moze cos sama przyspiesze :)
Widzialam, ze za tydz mamy razem wizyte, zobaczymy co sie bedzie dzialo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też staram się być aktywniejsza, no i sama odstawiłam sobie luteine, bo nie chcę rodzić w kwietniu. Miałam mieć wczoraj wizytę, to pewnie by mi odstawił,ale kal przełożyć na za tydzień. W poniedziałek na ktg nic się nie działo, zero skurczy. Zobaczymy w piątek. I znów czekanie, ciągle czekanie :p
Już się nie mogę doczekać chwili kiedy zobaczę swój CUD :p:D:p
 
Czytałam, że to może być napinanie skóry lub efekt ucisku żołądka - kwasy żołądkowe są tuż przy skórze i stąd zgaga tu, a nie w przełyku. Tylko chyba nie da się z tym nic zrobić :(
Ja miałam ostatnio podobnie - przez kilka dni mocno mnie piekło pod jedną piersią na dole i niestety dwa dni temu zauważyłam 2 rozstępy...:( W ogóle piersi to rosną mi chyba najbardziej i cały czas bolą.
Dzisiaj za to obudziłam się z wysypką na brzuchu. Wydaje mi się, że to od nowego kremu na rozstępy, ale będę obserwować czy po odstawieniu wysypka zniknie.

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:)
 
Ja też staram się być aktywniejsza, no i sama odstawiłam sobie luteine, bo nie chcę rodzić w kwietniu. Miałam mieć wczoraj wizytę, to pewnie by mi odstawił,ale kal przełożyć na za tydzień. W poniedziałek na ktg nic się nie działo, zero skurczy. Zobaczymy w piątek. I znów czekanie, ciągle czekanie :p
Już się nie mogę doczekać chwili kiedy zobaczę swój CUD :p:D:p

No mi lekarka wczoraj powiedziala: spacery i seks :) Sek w tym, ze mi sie nie chce [emoji12] Ja odstawilqm calkiem magnez tydzien temu i te sie juz doczekac nie moge.
Rowno rok temu wyszlam z gabinetu w klinice zalana lzami i z wyrokiem, ze tylko ivf daje nam szanse na dziecko. Gdybym wtedy wiedziala jaka szczesliwa bede rok pozniej...[emoji16]
Najlepszego babeczki! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zalatwilam rehabilitacje dla małego prywatnie. Bo na NFZ dopiero na lipiec sierpień ale to na oddział. Ehhh... szkoda słów. No i tego chirurga tez juz mam na koniec marca. Mojej kuzynki córka tez ma przepukline pepkowa I nakleili jej taki plaster :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze co lekarz to inna szkoła. U nas pępki powychodziły na wierzch bardzo :( wystają, zwłaszcza u Leny. Ale pediatra kazała tylko na brzuch kłaść. W pon chirurg powiedział to samo i żeby absolutnie nie zaklejać. No i bądź tu mądry..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze co lekarz to inna szkoła. U nas pępki powychodziły na wierzch bardzo :( wystają, zwłaszcza u Leny. Ale pediatra kazała tylko na brzuch kłaść. W pon chirurg powiedział to samo i żeby absolutnie nie zaklejać. No i bądź tu mądry..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to ciekawe co nam powie. Ale kuzynka mówiła, że jej chirurg mówił, że teraz właśnie się nie nakleja plastrów i każdy z lekarzy tego nie robi. Ale on swoim pacjentom nakleja

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi lekarka wczoraj powiedziala: spacery i seks :) Sek w tym, ze mi sie nie chce [emoji12] Ja odstawilqm calkiem magnez tydzien temu i te sie juz doczekac nie moge.
Rowno rok temu wyszlam z gabinetu w klinice zalana lzami i z wyrokiem, ze tylko ivf daje nam szanse na dziecko. Gdybym wtedy wiedziala jaka szczesliwa bede rok pozniej...[emoji16]
Najlepszego babeczki! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ta data to chyva dla nas wszystkich wazna ;), Ja chcialabym chrzest na 23/7 (data transferu)zobaczymy czy wyjdzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry