reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wiesz ogóle hm nie brałam pod uwagę, myslam ze są za delikatne,a możecie podesłać mi link do modelu jaki polecacie?
Ja mam tez z drugiego linka i jestem bardzo zadowolona bo nie czuc go w ogole a kupilam wczensiej inny drozszy tez z h&m taki bardziej sexy ale 2 razy ubralam i do szuflady poszedl bo mi sie wbijaly takie dwa usztywnienia z boku ale te co pokazujesz boskie sa i z chęcią bym kupila ale online to ciezko kiedys zamowilam 2 z dama kier bo kiedys dostępne miala Pani u mnie w sklepiku i byly super i dwa takie same rozmiary i jeden dobry a drugi ciasny [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No z ta cukrzyca niestety tak pechowo jest...
Chocoaz z drugiej strony na diecie soe mniej przybiera na wadze a dziecko zdrowo rosnie wiec jest tez plus...
Niestety nie moge znalezc mojej rozpiski z ww z poprzedniej ciazy wiec do wizyty u diabetolog bede musiala jesc intuicyjnie... Chociaz z tego co pamietam mialam 21 ww na dobe wiec jest od czego zaczac...
Ale to od jutra - dzis jeszcze jakas pizza chyba na obiad ... A co tam... Do tej pory bylo roznie to pol dnia chyba nie zaszkodzi ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do wizyty u diabetologa tez sie chcialam najesc na zapas :):):)
 
Ja juz po i powiem tak - o shit! [emoji12] Jak mi zbadala szyjke to myslalam, ze ja kopne w leb [emoji16] Delikatnie mowiac, srednia przyjemnosc. Skurczy nie mam (znaczy sa ale takie do 30, wiec pic na wode), jest rozwarcie na 1cm, ale na razie nic sie nie dzieje.
Uzgodnilysmy tylko, ze maksymalnie 27.03 wywolujemy porod jesli nie urodze do tego czasu. A poki co - czekamy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale jestem w szoku ile zebrala wielka orkiestra swiatecznej pomocy...i taki pstryczek w nos ludziom ktorzy sa przeciwni a albo beda miec dzieci wnuki potrzebujace takiego sprzetu albo a nawet napewno wszystkim ktorzy beda starzy i sprzet geriatryczny bedzie konieczny...

Wlasnie zobaczylam. Masakra! Osobiscie uwazam, ze krytycy tej akcji poinni podpiaywac oswiadczenia i z tego sprzetu nie korzystac. Bo znam wiele osob, ktore grosza nie daly, psy na Owsiaku wieszaja, a jak przyjdzie co do czego to zapewne chetnie skorzystaja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale jestem w szoku ile zebrala wielka orkiestra swiatecznej pomocy...i taki pstryczek w nos ludziom ktorzy sa przeciwni a albo beda miec dzieci wnuki potrzebujace takiego sprzetu albo a nawet napewno wszystkim ktorzy beda starzy i sprzet geriatryczny bedzie konieczny...
No ja też jestem w szoku. Bardzo się cieszę, że mino ludziom, którzy byli przeciwni taka sumę orkiestra uzbierala. To dzięki Owsiakowi szpitale mają potrzebny sprzęt.


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też już po. Staś nadal ułożony pośladkowo, waży 1523g, wszystkie wymiary w normie. Przepływy w łożysku też ok. Niestety znów nie pokazał twarzy, zasłonił sobie piąstkami i nóżkami, dlatego nie mamy zdjęć 4D. Wychodzi na to, że zobaczymy, jak wygląda dopiero po porodzie :)
Kupiliśmy też dzisiaj komodę i wanienkę - wygrała jednak Ikea ;)

Pytanie z innej beczki - czy któraś z Was ma takie dziwne uczucie pieczenia w jednym miejscu pod którąś piersią? Nasila się głównie w pozycji siedzącej. Pytałam dziś o to lekarza, zasugerował zgagę.
 
My też już po. Staś nadal ułożony pośladkowo, waży 1523g, wszystkie wymiary w normie. Przepływy w łożysku też ok. Niestety znów nie pokazał twarzy, zasłonił sobie piąstkami i nóżkami, dlatego nie mamy zdjęć 4D. Wychodzi na to, że zobaczymy, jak wygląda dopiero po porodzie :)
Kupiliśmy też dzisiaj komodę i wanienkę - wygrała jednak Ikea ;)

Pytanie z innej beczki - czy któraś z Was ma takie dziwne uczucie pieczenia w jednym miejscu pod którąś piersią? Nasila się głównie w pozycji siedzącej. Pytałam dziś o to lekarza, zasugerował zgagę.
Dobrze ze wszystko ze stasiem dobrze...matko moja tluscilka bedzie wieksza od chlopcow...hehe ja dzis tez kupilam komode...
 
reklama
My też już po. Staś nadal ułożony pośladkowo, waży 1523g, wszystkie wymiary w normie. Przepływy w łożysku też ok. Niestety znów nie pokazał twarzy, zasłonił sobie piąstkami i nóżkami, dlatego nie mamy zdjęć 4D. Wychodzi na to, że zobaczymy, jak wygląda dopiero po porodzie :)
Kupiliśmy też dzisiaj komodę i wanienkę - wygrała jednak Ikea ;)

Pytanie z innej beczki - czy któraś z Was ma takie dziwne uczucie pieczenia w jednym miejscu pod którąś piersią? Nasila się głównie w pozycji siedzącej. Pytałam dziś o to lekarza, zasugerował zgagę.
Ja mam takie pieczenia pod skórą dretwienia jak leze na lewym boku lub jak siedze,stoje za dlugo lekarz kazal wszystko zglaszac ale nic nie powiedzieli nawciskali mi tam palce ze bolalo pozniej niesamowicie ale nic wiecej gdyby bylo gorzej i przez dluzszy czas bolalo to wtedy zgłosić. Mi sienwydaje ze to skora sie napina w tym miejscu mocno i piecze [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry