reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Link do: Tabela rozmiarów - Biustonosze do karmienia - Bielizna ciążowa i poporodowa, biustonosze do karmienia

czy ktoś zamawiał biustonosze do karmienia z tej strony.....dziewczyny ;( no mam problem, do mojego sklepu jeszcze nie dojechały "karminiki" w moim rozmiarze!!!! Mają być za 2 tyg.....fak! I szukam w necie, zamówie Madele co mówiła Rybka , ale trzeba choć mieć 2.

A w H&M patrzylas? Ja mam jeden stamtad, bo kolezanka mi polecila i moim zdaniem jest spoko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i niestety...albo stety... Ciezko stwierdzic...
Na czczo glukoza 96, po 1 godz 167 a po 2 160... A norma jest do 140...
Od jutra zaczne juz chyba diete wg zalecen z ciazy z Jankiem, a pewnie lekarz prowadzacy mnie wygna do diabetolog i tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam identyczne wyniki jak ty...skierowanie do diabetologa i diagnoza...niestety cukrzyca ciezarnych...
 
No z ta cukrzyca niestety tak pechowo jest...
Chocoaz z drugiej strony na diecie soe mniej przybiera na wadze a dziecko zdrowo rosnie wiec jest tez plus...
Niestety nie moge znalezc mojej rozpiski z ww z poprzedniej ciazy wiec do wizyty u diabetolog bede musiala jesc intuicyjnie... Chociaz z tego co pamietam mialam 21 ww na dobe wiec jest od czego zaczac...
Ale to od jutra - dzis jeszcze jakas pizza chyba na obiad ... A co tam... Do tej pory bylo roznie to pol dnia chyba nie zaszkodzi ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: Tabela rozmiarów - Biustonosze do karmienia - Bielizna ciążowa i poporodowa, biustonosze do karmienia

czy ktoś zamawiał biustonosze do karmienia z tej strony.....dziewczyny ;( no mam problem, do mojego sklepu jeszcze nie dojechały "karminiki" w moim rozmiarze!!!! Mają być za 2 tyg.....fak! I szukam w necie, zamówie Madele co mówiła Rybka , ale trzeba choć mieć 2.
Ja uzywam z h&m od poczatku ciazy takie bardziej sportowe bo inne nie zdaly egzaminu bo tu tarlo tam bolalo a tuch kompletnie nie czuje i jestem mega zadowolona mam 4sztk 2 S i 2 M ogolnie piersi mam duże rozmiar G-H ale malutka 163cm [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia to Uk podobna Ja Norwegia...;)
No Ale zriobia mi w piatek [emoji122][emoji122][emoji122]
Biustonosze to ja od 3 msca nosze JuZ tak mnie uwieraly JuZ i sa rozpinane w srodku... mam 2 starczy narazie ,)
3e87feb869381277383b7b2c018f31f7.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zalatwilam rehabilitacje dla małego prywatnie. Bo na NFZ dopiero na lipiec sierpień ale to na oddział. Ehhh... szkoda słów. No i tego chirurga tez juz mam na koniec marca. Mojej kuzynki córka tez ma przepukline pepkowa I nakleili jej taki plaster :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uzywam z h&m od poczatku ciazy takie bardziej sportowe bo inne nie zdaly egzaminu bo tu tarlo tam bolalo a tuch kompletnie nie czuje i jestem mega zadowolona mam 4sztk 2 S i 2 M ogolnie piersi mam duże rozmiar G-H ale malutka 163cm [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ogóle hm nie brałam pod uwagę, myslam ze są za delikatne,a możecie podesłać mi link do modelu jaki polecacie?
 
reklama
Wiesz ogóle hm nie brałam pod uwagę, myslam ze są za delikatne,a możecie podesłać mi link do modelu jaki polecacie?

Ja mam ten i nosze go juz od jakiegos czasu, on ma fiszbiny, dobrze trzyma biust:

Link do: MAMA Biustonosz 2-pak - Ciemnoszary/Czarny - ONA | H&M PL

A na po porodzie wlasnie kupilam takie, zeby w nich moc spac:

Link do: MAMA Miękki biustonosz 2-pak - Czarny/Jasnobeżowy - ONA | H&M PL





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry