reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Husann dobrze, że pojechałaś sprawdzić i będziesz spokojniejsza.
Ja będąc w szpitalu na sterydach, przez jeden dzień nie czułam ruchów co 2h położna przychodziła słucha brzuszków i wszystko było ok, ale i tak straszny był dla mnie ten dzień.
A dziś przez godzinę bawiłam się z moją córeczką :) Co położyłam rękę na brzuch to ona nóżkę wypychała :D tyle lat czekałam na te cudowne chwilę, czasem nadal nie mogę w to uwierzyć:p Jutro rano jedziemy na ktg, a po południu wizyta, której się boje. Nie wiem ile mi tej szyjki zostało i mam nadzieję, że rozwarcia jeszcze nie ma o_O Jutro kończymy 33tc więc niech jeszcze posiedzi u mamy w brzuszku :)
 
reklama
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.
Njaważniejsze, że wszystko jest dobrze :)
 
Najwzniejsze ze wszystko ok. Tak sobie mysle jak ja lezalam w szpitalu to przyjeli dziewczyne ktora nie czula ruchow ... 4 dni! I ona bez stresu bo powiedziala ze to juz nie pierwszy raz. Ja bym osiwiala zreszta jak kazda z nas. Ona przytyla do 7 miesiaca 35 kg wiec dlatego chyba tak nie czula ale w szoku bylam widzac jej olewke

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra. Mi lekarka powiedziala, ze jesli przez godzine po zdjedzeniu dziecko sie nie rusza to jechac na IP. 4 dni to przeciez jest jakis hardcore, ja nie wiem jak tak mozna ryzykowac.
Husann na przyszlosc sproboj go obudzic szklanka czegos zimnego albo poswiec latarka w brzuch :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie az tak mocno gruba to nie jestem zeby nie czuc narazie mam +11 kg. Ja 4 dni bym nigdy nie wytrzymalam.
Probowalam go obudzic naciskalam na brzuch i zjadlam czekolade i nic i dlatego pojechalam.
Ale pojechalam sprawdzilam i teraz czuje sie spokojniejsza
 
Ojjjj kochana kurde mamy razem rodzic a nawet widze ze stresy tez razem przezywamy [emoji102][emoji30][emoji30]??,nastepne usg tez mamy razem [emoji3],wierze ci ,tez plakalam na ktg...dobrze ze wszustko ok
Kiedys czytalam ze dziecko potrafi 15 godzin spac na 24 a 4dni ???? Nie czuc to Niemozliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana bo my jeszcze swatami zostaniemy.

Jednak to prawda ciaza to jeden wielki strach. Ale najwazniejsze ze wszystko jest ok a Kuba postanowil zapasc w sen zimowy
 
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.
Znam ten strach....ale lekarz mi mówił ze dzieci mają okresy aktywnosci i okresy czuwania....lezakowania;).Jaki jednego dnia poszaleje to drugiego może smacznie spać
 
Ojjjj kochana kurde mamy razem rodzic a nawet widze ze stresy tez razem przezywamy [emoji102][emoji30][emoji30]??,nastepne usg tez mamy razem [emoji3],wierze ci ,tez plakalam na ktg...dobrze ze wszustko ok
Kiedys czytalam ze dziecko potrafi 15 godzin spac na 24 a 4dni ???? Nie czuc to Niemozliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja z wami tez;) co o mnie zapominajcie;) ;) ja dziś policzylam ile borędzie tabletk łącznie na nadciśnienie....uwaga 8!!!
 
Ja wlasnie segreguje ciuszki bo juz mi się nie mieszcza i praktycznie wszystko na 56 juz idzie sio z szuflad. Mala pajace ma juz 68 [emoji3] swoją drogą co to za rozmiary skoro ona ma 58 cm chyba a ciuchy nie pasuja [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry