reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

2133d95ce218ccb089a2b536246c39f3.jpg


48fd5f5d037d120c1b33dbeed021541e.jpg


Dobrze ze szybko wroce do normalnej bo JuZ czasem mnie to wkurza te roztargnienie ,dobrze ze maz to rozumie......[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jeszcze tyle miejsca maja ???
U mnie teraz to caly czas dol brzucha czuje ale to raczkami boksuje a nog to wcale nie czuje. A moze cos sie dzieje ze nozkami nie kopie.
Ja ich czuje wszędzie gdzie tylko się da chociaż jeden to już widzę będzie diabelek fajny bo tak mnie ładuje ze masakra drugi znowu troszkę spokojniejszy i mniej mamusie meczy a ja nie czuje czym tylko czuje gdzie zaboli
 
O rany!A ja jeszcze w takim lesie! :( Dziewczyny wasze Maleństwa nie będą spały z Wami w sypialni? Ja chciałam wstawić łóżeczko do pokoju Małej ale wszyscy na mnie naskoczyli, ze na pewno nie będzie mi się chciało w nocy chodzić do neij do drugiego pokoju i zgłupiałam :(
Mój mały śpi u siebie w pokoju. W nocy wstaje i go karmie albo u niego w pokoju albo w sypialni. To już zależy od Ciebie jak będzie Ci wygodniej
 
Ja asekuracyjnie z preparatów z magnezem zamiast Asparginu biorę Cardiomin ( wapń, magnez , potas) .
Dziewczyny muszę zapytać Was czy któraś tak miała.
Zaraz po punkcji zaczęłam brać Lutinus 3x dziennie już na drugi dzień zaczęły boleć mnie piersi. 11 dpt piersi nagle przestały boleć, coś dziwnego :-( jestem po kilku poronieniach gdzie w ciążę zachodzilam naturalnie i normalnie się martwię. Nie mam plamien. Do czasu wizyty chyba zwariuje.

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
Witam! Ja tez jestem po kilku poronieniach i odnoszonej ciazy . Za każdym razem bolały mnie piersi a jak przestawały to nic dobrego to nie wróżyło. Natomiast teraz jestem w 10 tyg ciazy i w ogóle mnie piersi nie bolały i nie bolą . Wiec myśle ze nie ma co sie tym przejmować bo każda ciąża jest inna i inaczej sie ja przechodzi . Robiłaś jakieś badania w kierunku przyczyny poronień ? U mnie po badaniach immunologicznych wyszło szydło z worka i okazało sie ze nie donosilabym nigdy ciazy bez uprzedniego leczenia !
 
Hej...
Juz po "polówkowym" i odetchnelam z ulgą :)
Wg pana dr wszystko co dalo sie zobrazowac - a udalo sie obejrzec wszystko co potrzebne bo maluch slodko spal - jest dobrze :)
Nasz malutki chlopczyk ma ok 490g :) wyprzedza z wymiarami troche wyliczenia z om - o jakis tydzien srednio.
Stopka np. ma juz 4 cm :)
Przeplywy w normie nie wroza nadcisnienia ani hipertrofii ktora straszyly wyniki pappy...
Zycze wszystkim takich uspokajajacych wiesci;)
Milego dnia:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.
 
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.
Najwzniejsze ze wszystko ok. Tak sobie mysle jak ja lezalam w szpitalu to przyjeli dziewczyne ktora nie czula ruchow ... 4 dni! I ona bez stresu bo powiedziala ze to juz nie pierwszy raz. Ja bym osiwiala zreszta jak kazda z nas. Ona przytyla do 7 miesiaca 35 kg wiec dlatego chyba tak nie czula ale w szoku bylam widzac jej olewke

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra. Mi lekarka powiedziala, ze jesli przez godzine po zdjedzeniu dziecko sie nie rusza to jechac na IP. 4 dni to przeciez jest jakis hardcore, ja nie wiem jak tak mozna ryzykowac.
Husann na przyszlosc sproboj go obudzic szklanka czegos zimnego albo poswiec latarka w brzuch :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.

Ojjjj kochana kurde mamy razem rodzic a nawet widze ze stresy tez razem przezywamy [emoji102][emoji30][emoji30]??,nastepne usg tez mamy razem [emoji3],wierze ci ,tez plakalam na ktg...dobrze ze wszustko ok
Kiedys czytalam ze dziecko potrafi 15 godzin spac na 24 a 4dni ???? Nie czuc to Niemozliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry