reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

liskka super, że wyniki ok. Ja swoje jutro odbieram. I jutro jadę do szpitala na usg. Oby szyjka się nie skróciła i było wszystko ok. Do weekendu majowego muszę dotrwać w dwupaku, a potem niech się dzieje co chce:) I nareszcie zaczynamy 9 miesiąc:)

kate, dziewczyny mają rację, musisz myśleć pozytywnie mimo wszystkich nieudanych prób i przeciwności. Ja na ten wątek przeszłam chyba w 8tc i nie dopuszczałam do siebie myśli negatywnych mimo plamień i wizyty w szpitalu, gdzie lekarka mi powiedziała, albo ciąża się utrzyma albo nie i ona nic na to nie poradzi. Będzie dobrze, nie stresuj malucha w brzuszku ;-)
 
reklama
Hania-gratulacje. Ale cudowna kruszynka.

liskka- zastanawiałam sie nad imionami. Mnie się podoba Blanka Łucja Amelka. Co będzie to nie wiem. Jedynie M skrytykował mi Blanke ale sam nie zasugerował żadnego iminia wiec sie okaże

anulla- to trzymam mocno kciuki żeby choc do weekendu majowego bylo ok. Powodzenia na wizycie. Aby szyjka trzymala.

Ja z chęcią skorzystam i dolacze dogrona na fb
 
Kikifish, wyślij pw do elleni( pierwsza strona wątku mamusi o in vitro- tam ja znajdziesz szybko) i ona udostępni ci dostęp :)
 
Kikifish, Macie jeszcze sporo czasu, a kto wie czy inne pomysły sie nie pojawia jeszcze po drodze:) Blanka tez mi sie podoba ! A powiedz ten test hormony jak wyglądał ? Tzn jak wykrył płeć ?

Wstawanie co 2h do toalety w nocy mnie wykończy :/
Dzisiaj wraca moj M wczesniej z pracy i jedziemy na małe zakupy :)
 
witam:) dość długo nie zaglądałam... od pięciu miesięcy mój skarb jest już po zewnętrznej stronie brzucha i coraz mniej czasu się ma luźnego... jest bardzo grzeczny, ale coraz więcej zabaw potrzebuje a mi coraz trudniej zostawić go samego i robić coś co nie jest konieczne, bo spędzanie z nim czasu jest cudowne:)

gratuluję wszystkim ciężarówkom, bo pewnie od mojego ostatniego wpisu wszystkie się tu już wymieniłyście:)

a piszę ponieważ robiąc ostatnio porządki odnalazłam w szufladzie kilka rzeczy, które być może by was zainteresowały, a mi tylko zajmują miejsce... mogę przesłać tak właściwie za koszty przesyłki zaokrąglone jakoś... a odnalazły się:

osłonki silikonowe na sutki - nieużywane :
1 komplet BabyOno rozmiar M i 1 komplet Avent rozm 15 mm
muszle laktacyjne - nieużywane Avent
majtki poporodowe jednorazowe szt 6 rozmiar jeśli dobrze pamiętam M
Tantum Rosa - 1 opakowanie pełne - 10 saszetek i jedno napoczęte - 7 saszetek
Prawie cała tubka maści Maltan na sutki (ważna do maja 2016 roku)

sobie człowiek nakupuje, potem jeszcze koleżanka podrzuciła mi to co jej zostało bo rodziła trochę wcześniej niż ja i tak się uzbierało - może któraś z was jeszcze zakupy ma niepokończone i by przyjęła z chęcią??
piszcie na priv jakby co:)

życzę spokojnych ciąż i łatwych porodów:)
 
kiki, my naszą chcieliśmy nazwać Amelka, ale, że imię mieliśmy już wybrane dawno to została Wiktoria i chyba na drugie będzie Amelka. My nie szukaliśmy bardzo oryginalnych imion i mało spotykanych, a te dwa nam się najbardziej podobały:) Macie jeszcze czas. My dopiero niedawno podjęliśmy decyzję ostateczną:)

Liskka,
ja mam za tydzień wizytę w czwartek i to będzie 37tc, więc porównamy wagę maluchów:) Dzisiaj pewnie też się dowiem ile niunia waży. A wizyty w wc co 2 godz też mnie wykańczają. I chyba zaczyna się u mnie burza hormonów, bo już z bezsilności i niewyspania ryczę, a wczoraj cały dzien kłóciliśmy się z mężem o byle co. Tragedia.
 
Hania gratuluje coreczki! Piekna Gwiazdeczka!


chcialam sie pochwalic, ze ważymy dzisiaj 4.875g. Na wizycie kontrolnej wszystko ok, Piotruś jest zdrowym, dużym chłopcem. Przesyłamy uściski dla Wszystkich forumowych cioć.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry