reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Agawaa, nie mogę doczekać się córci, ale już wiem, że za brzuszkiem będę tęsknić :-). Szczególnie jak mała się rozpycha, kopie po pęcherzu, pupcię wypycha tak, że boli mnie jak nie wiem, ale to jest takie słodkie i cieszę się, że było dane mi to poczuć. Faceci niech żałują :-D. Tylko jakoś chciałabym żeby poród był łatwiejszy i bezbolesny i szybki :-D
 
reklama
Liskka, Anulla i Aisa wstawanie na siku to pikus bo za chwile znowu mozecie zasnac a przy karmieniu w nocy dopiero po godzinie sie polozycie wybudzone ze snu, tak wiec przyzwyczajajcie sie kochane ;)

Agaawa Piotrus to juz kawal chlopa, jest co dzwigac ;) cudny :)

Smerfeta fotografka z Gdanska, ciazowa robila mi z Elblaga. Niestety doszly koszty dojazdu ale pamiatka wazniejsza. Zamowilismy od razu 3 fotoalbumy (2 dla babc) z kaseta wiec wyszlo sporo.

Anulla a co z Twoimi stopami, swedza jeszcze? Pytalas czy mialam wysypke a ja nie odpowiedzialam, sorry. Otoz w sumie nie mialam, od drapania pojawialy sie male krostki ale jak sie nie drapalam to po 2 godzinach schodzily.

A ja za brzuchem nie tesknie, moze dlatego, ze zostal mi i to spory, wygladam jak w 5 miesiacu ;) A tak serio to za bardzo stresujaca byla dla mnie ciaza, zeby za nia tesknic. W niedziele 5 letnia coreczka kolezanki zapytala: "ciociu a dlaczego masz taki duzy brzuch, przeciez juz urodzilas synka?"
 
Ostatnia edycja:
Kasik, stopy swędzą dalej. Mam krostki małe ale to chyba właśnie od drapania, bo nie ma ich ciągle. Zapomniałam dzisiaj lekarzowi powiedzieć, ale to raczej nie cholestaza. Albo mam na coś uczulenie, albo taki urok końcówki ciąży. W sumie kilka razy w nocy smaruję stopy balsamami i na chwilę mam ulgę, więc jakoś sobie radzę. Oby po porodzie przeszło. U Ciebie od razu przeszło czy po jakimś czasie?

No tak wstawanie nocne na siku jest uporczywe, ale nawet na śpiocha można iść, a z karmieniem to już gorzej, bo nie możesz sobie pozwolić na spanie:) A jak dajecie sobie radę? Już lepiej?

Co do brzucha, to ja też bardzo obawiam się o małą i dlatego chcę mieć ją już przy sobie. A będę tęsknić chyba bardziej dlatego, że nie wiem czy będzie nam dane mieć kolejne dziecko, a chcieliśmy mieć dwójkę. Ale najważniejsze, że jest córcia i nasze marzenie się spełniło :)
 
Kasik z kasetą? czym jest ta kaseta? masz już jakieś zdjęcie? :)

Ja też nie tęsknię za brzuszkiem. W końcu mogę swobodnie zakładać buty, nie sapie przy każdym ruchu i przede wszystkim mega zgaga odeszła w niepamięć hurrra!!! :-) za to teraz mam mniej czasu na wszystko i obolałe sutki od karmienia ;-) Ale mam też małą Alę ;-) która z dnia na dzień zaskakuje mnie czymś nowym, choćby nowymi piskami czy coraz sprawniejszym podnoszeniem główki :-D
 
Smerfeta kaseta to pudelko do albumu :) Zdjecia juz mam, jak znajde chwile to wstawie na profil.

Anulla mi przeszlo jeszcze w ciazy, u mnie to chyba bylo uczulenie na Lenor, moze jakis trefny w Biedronce kupilam ;) Radzimy sobie coraz lepiej, chociaz zdarzaja sie jeszcze chwile, ze nie mozemy sie nawzajem zrozumiec ;)
 
Anulla mi najgorzej właśnie idzie to wstawanie i karmienie w nocy. To jest dla mnie masakra choć mój mały ładnie śpi bo 2 razy Ryłko się budzi. Najgorzej jest jak po zaśnięciu obudzi się juz po 2 godzinach ja wtedy normalnie padam. Jak juz przespi 3-3, 5 godziny to i mi jest lepiej.

Dziewczyny ja też mam rzeczyy do oddania jedynie za dobre słowo i zdrowaśke za zdrowie Nikogo :)
Wkładki akuku
Wkładki Tommy
Wkładki nuk
Wkladki
Tantum Rosa całe opakowanie
Masc maltan prawie całą i dużo probek maltanu
Specyfik do mleka familatiker(7szaszetek tylko)
Fartuchy zielone szpitalne dla odwiedzających (nowe 2-3szt)
Mleko nan pro1 optipro/dha/ara 400 gram zamknięte
Tardyferonfol 60 tabletek
Specyfik do masażu krocza weleda prawie cały
linoderm do brodawek cały
Wkładki silikonowe 2 pary
I 2 plastikowe pojemniki na mleko. Pisać pw:)
 
Mam jeszcze dla starajacych sie

Stymen (45tabl)
Folik (60tanl)

Doxycyclinum (7tabl)
Betadine (11)
Clostilbegyt (5tabl)
Estrofem(16tabl)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik, no nie dziwię się. W końcu ciąża zrobiła swoje, bo żadna z nas w ciąży raczej nie dbała o kondycję - w sensie regularnego intensywnego ćwiczenia. A po operacji i takim wysiłku jakim jest poród to organizm musi sie przestawić na inne tryby:)
Jejku, ja się boję co będzie po porodzie bo przejście paru metrów dla mnie to jak wyprawa na giewont. Muszę trochę się rozchodzić, bo na początku to nie daję rady chodzić, tak ciężko.

A miejsce po ranie z czasem będzie normalne i zacznie blednąć:)

Milena, ja narazie podziękuję, bo nie wiemco mi się przyda, a póki co wszystko mam. Może po porodzie okaże się, że będę potrzebowała mleka itp to się odezwę. Jeśli któraś z dziewczyn nie będzie potrzebowała:)
 
Do góry