reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magda no moze ale nie mam jak tego porownac :) Jedynie co wyczytałam że jesli ten sluz z krwia to czop to porod podobno do 48h, ale jesli to nie czop to juz sama nie wiem... Musze czekac.
 
Octavi cala moc dzisiaj z Toba, czekamy na relacje :)

Genna zdolna bestia z Ciebie, kacik Frania wyglada bajecznie :)

Agaawa ja tez jestem ciekawa czy to polozna prywatna do porodu?

Ja juz po badaniu krwi, wyniki beda po godz 17-tej. Musialam wstac wczesniej bo unas krew pobieraja do 9:30. Zrobilam morfologie, mocz, proby watrobowe i jeszcze cos co mi polecila pielegniarka na watrobe ale nie pamietam skrotu, chyba na litere G. O 12:40 mam wizyte u rodzinnego, niech mnie chociaz oslucha bo ten bol pod prawym zebrem jest coraz silniejszy a przy kaszlnieciu, kichnieciu lub wzieciu glebszego oddechu jak by mi ktos tam noz wsadzal, masakra :(
 
Genna piekne kocyki i ozdobki. Ładne kolory. Mnie koleżanka bedzie szyla ochraniacz i posciel z niebieskiego minky i bawełna w koty. Na razie wybieramy materiały:)

oczywiscie Dziewcxyny, ze położna prywatna. Środowiskowa państwowo należy sie po porodzie i to chyba jeden raz, takze o czym w ogóle mowa. Zreszta ja nawet w żadnej państwowej przychodni nie jestem zapisana. A w luxmedzie nie maja środowiskowej. Koleżanka mi ja poradziła, jest to kobita mniej wiecej w moim wieku, konkret z jajami. Mnie bardzo podpasowała.
 
Octavi trzymamy kciuki

Bziumelka coś jest na rzeczy u Ciebie. Może to to :-)

Kasik wyniki napewno będą dobre

Genna zdolniacha z Ciebie :-D

Ja za chwilę zacznę swoją przygodę z syropem Lactulosum na zaparcia. znacie taki syropek? Mam nadzieję, że mi to pomoże bo już u mnie jest źle w tych sprawach :-(
 
Kasik kciuki za wyniki i wizyte u lekarza. Na pewno wszystko jest Ok :-) .

Bziumelka no kurcze cos sie dzieje w koncu u Ciebie. Zaciskam juz kciuki.

Aisa ja nie slyszalam o tym syropku, ja ogolnie mialam chwile problem z zaparciami, tak to codziennie 2 jest :-), ale mi pomagaly suszone sliwki i maslanka badz kefir owocowy :-) .
 
reklama
Montana Oktavi dostanie wyprawke to powie nam co tam jest :)

Wiecie co ja mysle ze lepiej aby dostac raz porzadnych skurczy i jechac na porodowke niz tak jak ja mam ze organizm przez 3-4godziny daje ewidentne objawy a potem 15godzin sie wycisza. Ale wczoraj w nocy przypomniałam sobie jak to jest dostać @ ostatnia była w kwietniu i już zapomniałam jakie to uczucie....

Zreszta dziwnie teraz bedzie jak beda krwawienia po porodzie, pierwsza krew ktora bedzie leciec i nie sprawi mi smutku i zalu ze znowu porazka a bedzie to krew szczescia :)
 
Do góry