reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Joasia ja malowałam jeszcze kuchnie wczoraj duluxem i sie nie przenosiłam nigdzie, tylko pokoj sobie do spania zamknęłam.

Kasik ja tez tak mam, zawsze przetluszczajaca sie cera, wypryski, tluste włosy myte co rano, a teraz skóra sie lekko luszczy, zero pryszcze. Cuuuudnie, chciałabym żeby tak zostało! Polecam szczerze olejek arganowy na twarz, włosy, na całe ciało, bez żadnych dodatków najlepiej 100%. Działa.

Magda ale piekny brzusio!

kotuska cudne skarpeteczki.

oktavi trzymam kciukasy!

A ja ja dzis byłam na wizycie u okulisty, siatkówka ma sie dobrze, moge rodzic SN. I spotkałam sie dzisiaj z moja położna wybraną do porodu, rozwialam wszystkie moje wątpliwości. Powiedziała mi, ze od tej pory jestesmy pod jej opieką, jak coś sie dzieje to mam dzwonić, ona bedzie myślec i decydować co mamy robic. I mam sie juz niczym nie martwić. Mam teraz super samopoczucie i duze uczucie ulgi.
 
Bziumelka , zrobiona , piekna mamuśka podczas porodu to podstawa :) zaraz kobita czuje sie lepiej :)
Ewelina pokoik piękny i chyba duży, tak wyglada Na zdjęciach przynajmniej :)
Medalikara a ty juz do porodu? Ejjjj no proszę
Magda a te twoje 17 kg to chyba w kostkach masz :p bo ty chudzina a brzuszek to aż tyle waży?
Oktavi kciuki trzymam Zeby szybko malenstwo sie wykluło :)

Kotuska ty idź na pożądne zakupy a nie na raty :) to dopiero frajda jak przychodzi sie z workiem Ciuszków :) np z Tesco :) hihi ale tylko z promocji ;)

Agawa Taka położna to podstawa odrazu czujesz sie bezpieczniej :) a to jest położna środowiskowa czy taka płatna do porodu?

Ja dzisiaj szalałam z maszyną do szycia , przyjechała babcia i pomogła bo ja juz kiepsko ze staniem, nawet z siedzieniem jest do D !!!! Brzuch sie stawia, twardnieje a na dodatek młody od poniedziałku całe 4 razy sie odezwał , juz rozmawiałam wieczorem z lekarzem i kazał jechac na IP ale młody łaskawie sie przeciągnął wrrrr ale i tak jutro rano mam sie zjawić w szpitalu :/ M rano torbę spakuje juz do samochodu ze w razie co bede gotowa :)
Znowu bezsenność Mnie meczy , to jest tragedia w tej ciazy !!!!!
Kasik kochana sa 4 badania zeby wykluczyć cholestaze ciążową i kosztują grosze, ja chyba płaciłam 21 zł za wszystko :) ImageUploadedByForum BabyBoom1421281645.221142.jpg na zdjęciu 2x kocyk (do fotelika-wąsy a drugi Do wózka )i girlanda oraz abażur (lampka z IKei za 11zl) dla Franusia , reszta zdjeć w późniejszym terminie za jasnego zrobię :)
Dobranoc dziewczynki , spróbuje zasnąć bo rano trzeba wstać o do SPA sie udać :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421281645.221142.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421281645.221142.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Genna, bardzo ładne zestawienie kolorów.
Myślę, że powinnaś zostać w szpitalu, bo na tym etapie się już chyba liczy ruchy?
Wieści ze szpitala z patologii ciąży :
Ja jestem jeszcze na sali z dziewczyną, która leży już 4 tygodnie i nie może wcale wstać z łóżka (nie wstaje, a jest szczęśliwa zadowolona) jeszcze polezy ok 3,5 tygodnia, do 35 tygodnia ( jej szyjka 4 mm)
Druga tez leży jak najdłużej - 29 tydzień(nadciśnienie) , a synek 900 gr
A trzecia, przyszła ze mną, żeby wziąć sterydy i bo dzidzia za mała, a wczoraj, po obiedzie po ktg, zabrali ja na cc, bo tętno spadało. Ma córeczkę 1900. :tak:
 
Agaawa, to masz położną taką do porodu czy ogólnie środowiskową?

Genna, ja nie wiem gdzie te kg są nawet nie w kostkach bo nogi i ręce nadal jak patyczak.
Piękny pokoik, te dodatki są rewelacyjne. Szacun za pomysł i wykonanie :) Też chcę taki kocyk z wąskami ... zakochałam się ;)
Koniecznie daj znać czy zostaniesz w szpitalu.

Oktavi, będziesz miała dzisiaj cc czy jeszcze czekają?
Współczuję dziewczynie leżenia przez tyle czasu, szok. Moja mama jak była w ciąży z moim bratem też leżała długo w szpitalu bo miesiąc, a z nią leżała dziewczyna która była od początku (wtedy jakoś połowa ciąży) i do porodu musiała leżeć . To było 40 lat temu to nawet głupiego tv nie było ... i leżeć 7 czy 8 miesięcy.
A ta maleńka to wcześniak?
 
Oktavi niestety leżąc na patologii troszke sie napatrzymy, ale ta kruszynka 900g to za malutka , pewnie dają jej cos zeby podrosła :(
Tak liczy sie juz ruchu, ju w 33 tyg jak byłam to musiałam w szpitalu liczyć , co było udręką przy aktywności młodego:/ położne na mnie krzyczały ze zostanę w szpitalu dłużej jak tak kiepsko bedzie sie ruszał, a on tak poprostu ma, ale teraz to juz przegięcie , wczoraj wieczorem sukces 2 razy dał znac , do tego w nocy zaczęła znowu kłuć szyjka , brzuch standardowo napinal sie , twardy jak skala i bolał w kazdej pozycji wrrrr , zasnęłam po 3 a obudziłam sie 6:07 ahhhhh uroki ciazy , dobrze ze chociaż figura jakos sie trzyma :p ale gorzej z kostkami, wczoraj wieczorem jak balony a rano wcale nie lepiej, powinno zejść po nocy chyba nie?
Oktavi zdawaj relacje na bieżąco :)
 
Octavi kciuki za Was :-)

Genna ale ty zdolna jestes, slicznie wyglada kacik Frania :tak:

, daj nam znac co u lekarza.

Agawaa fajnie ze masz polozna, ja sie caly czas wahalam czy brac czy tez nie, bedziesz na pewno spokojniejsza.

Joasia u mnie jak bylo malowanietez sie nie przenosilam.
 
reklama
Oktavi powodzenia, pochwal sie córcia jak już urodzisz!!

Kasik mi sie wydaje ze to nie cholestaza ale lepiej sprawdzic, badania nie sa drogie.

A u mnie znowu cos sie dzieje. Dwie godziny w nocy skurcze i bole @, potem sie uspokoiło ale chyba odchodzi mi czop, w śluzie czerwone nitki krwi, taki rozowy sie zrobił i było go wiecej niz wczesniej. Ewentualnie jak nie czop to skutek po badaniu bo było bolesne i dłuższe niz zawsze ale teraz jak wstałam to tez rozowo wiec chyba czop. Brzuch mnie cały czas ćmi.
 
Do góry