reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kasik jutro będziesz u lekarza to zapytaj od razu. Ta wysypka jest najbardziej niepokojąca. Oby to nic złego nie było. Ja teraz też rzadziej myje głowę a fluid zamieniłam na odżywczy z matującego, no ale u Ciebie przede wszystkim ta wysypka niepokoi... Co do naszych wymiarów to wychodzi, że tak samo rośniemy :happy2:

O Kotuska, właśnie skarpetek mi jeszcze brakuje ;-)

Odebrałam dziś furę dla Aluśki. Ostatnio trzyma mnie mega pech, więc oczywiście nie mogło się obejść bez wpadek. Po pierwsze nie zabrałam poświadczenia o wpłaconej zaliczce, więc nie dostałam zwrotu, a po drugie, w domu okazało się, że przy spacerówce przycisk zwalniający podnóżek jest połamany :confused2: Zatem, jutro ponownie jedziemy do sklepu dociągnąć wszystko. Przez tel powiedzieli, że da się to szybko załatwić. Już nawet nie zdenerwowałam się na to wszystko, u nas po prostu nie może być tak gładko. Ale tak czy inaczej prezentuje fure:
20150114_185441.jpg

i buźkę Ali z połówkowych (wiem wiem, to było wieki temu ;-) )
20150114_202320.jpg
 

Załączniki

  • 20150114_185441.jpg
    20150114_185441.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 53
  • 20150114_202320.jpg
    20150114_202320.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 47
Magda brzuszek zgrabniutki :-)

Smerfeta córcia śliczna. Wózek bardzo fajny

Kasik mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko przejdzie.

Ja z kolei męczę się z brodawkami i sutkami tzn bolą, swędzą, pieką, szczypią no masakra. Nawet nie można się porządnie podrapać :-D
W ogóle cycki rosną mi w mega tempie i są ciężkie.

Dzisiaj zrobiłam małe zakupy i kupiłam prześcieradła z gumką, kocyk i rożek. No i dorobiłam się glukozy blee
 
reklama
Do góry