reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Montana na mnie te maślanki i kefiry już przestały działać, suszonych owoców nie lubię. Ale ogólnie domowe sposoby nie działają już teraz. Syrop poleciła mi gin więc ufam, że jest ok :-)
 
reklama
Montana, u mnie nic kompletnie.
Moja mama się dzisiaj śmiała: "Nudzisz się? To weź zacznij rodzić wkońcu co na wyprawkę się załapiesz"
Żeby tak się dało na zawołanie...

Bziumelka, na pewno lepiej tak od razu od początku do końca i już, niż nastawić się i zaraz przejdzie.
 
Genna, śliczne rzeczy ! I super budzik !:)

Oktavi, powodzenia ! Czekamy na info :)

Aisa79, szkoda ze nie lubisz suszonych owoców bo figi pomagają na te problemy. A i zwykle gruszki tez, nie suszone :-) ja na szczęście nie mam z tym problemów w ciazy . Mam nadzieje ze syropek pomoże :)

Bziumelka, trzymam kciuki za rozwój akcji i szybkie plum :)
 
Bziumelka i nie myśl sobie ze to juz poród sie nazywa :) bo powiesz dziecku ze rodzilas 2 dni :)

Aisa na zaparcia, czopki glicerynowe i płynna parafina podobno działa, ale tylko podobno bo na mnie nie działało, e za to zadziałało kiwi :) 3 zjadłam :) cześć zwymiotiwalam a reszta dała radę :)

Dziewczyny IP jest tragiczna !!!!!! Juz tam wiecej nie pojade!!!!!!! Ryczeć tylko mi sie chciało tak mnie potraktowały na początku wstrętne babska . Weszlysmy z siostrą a tam
Cisza , tylko panie na zapis KtG czekały a Żadnej piguły czy położnej nie było , usiadlysmy i czekamy, pochwali wyskoczyła z za rogu jakaś i pyta "z czym przyjechała?" Yyyy zaczelam mowić , brzuch bolał bo cały ponapinany, szyjka kula .... "Od poniedziałku czuje słabo ruchy i ...." Oczywiście nie dokończyłam a ona na mnie z pyskiem ze dzisiaj czwartek !!!! Wiec nie dokończyłam mojej wypowiedzi bo juz gdzieś poleciała, kazała Wejść do pokoju i sprawdziła tętno dziecka i z oburzeniem powiedziała "słyszy pani,
Serduszko bije" juz chciałam wyjść ze szpitala . Moj lekarz akurat był na sali operacyjnej wiec nie mógł podejsc . Z laską wzięły mnie na ktg ,młodu sie ruszał na szczęście :) no ale ja go nie czułam o miałam sie zgłosić na IP jak kazał moj Gin. Potem jakis lekarz
Zrobił mi USG , wód plodowych coraz mniej , młody juz 2300 wazy :) trochę przytył od wyjścia ze szpitala a ja nie :-) mowię mi z czym przyszłam i ze wyszłam 1,5 tyg temu ze szpitala i jakie leki biorę itd , a on do mnie ze moze mnie zostawić na patologii alboczekam na swojego lekarza i on zadecyduje, pffff oczywiście ze zaxEkam naweti kilka godzin jak skończy operować !!!! Na szczęście długo nie trwało i przyszedł :) zbadał na samolocie , szyjka miękka ale nie ma jeszcze rozwarcia wiec mogłam isc do domq ale musze leżeć i nadal sprawdzać ruchy (moje ulubione zajęcie) tak mi baby podniosły ciśnienie ze szok, ale jak zadzwonili do Mojego lekarza i powiedział ze kazał mi przyjechać to odrazu były miłe :/ a nie mogły odrazu aaaa i jeszcze lepiej jedna wmawiala mi ze jestem w 36 tc a nie w 35 !! Aaaa to sie wyzalilam , ale wy mnie zrozumiecie :)
Teraz lezakujemy z Franiem uparciuchem bo oczywiście juz sie uaktywnił , nawet nie mam ochoty jechac do szkoły rodzenia dzisiaj bo to w szpitalu :/
Zapomniałam dodać. Ze patologia pełna , dziewczyny leżały ma korytarzu !!!!
 
Ostatnia edycja:
Madzia sliczny brzusio i foteczki !!:tak:

Joasia tak rozmawialam z lekarzem i kazal mi dzis i jutro zrobic raz jeszcze cukier na czczo z palca i z zyly...:tak:

Smerfeta córcia śliczna. Wózek bardzo fajny:tak:

oktavi trzymam kciukasy! :tak:

Genna super zakupy i kolorki ;-) to faktycznie mialas przygode na IP.. jakas masakra co sie tam dzieje... ze tak moga potraktowac osobe ciezarna i jakies problemy jej robic.. !! po prostu jakas paranoja! przeciez od tego one tam sa....normalnie az strach jechac do szpitala z takim podejsciem....!!

Bziumelka
, oj to chyba dobry znak. :tak:

Kasik wyniki napewno będą dobre;-)

Aisa znamy znamy Lactulosum.... :tak: jak go bedziesz pila? 2x po lyzce czy jak?
 
Genna niezle przejscia mialas na IP, dobrze, ze Twoj lekarz przyszedl.

Bylam u rodzinnego, zalecil inhalacje z soli kuchennej, nebulizacje z lekiem Nebbud i syrop na gardlo Supremin lub Acodin ale kazal sie w aptece upewnic, ze mozna w ciazy. Mloda pani farmaceutka twierdzi, ze nie mozna i dala mi Stodal. Siedze teraz i czytam, ze we wszystkich 3 syropach jest napisane, zeby poinformowac lekarza, ze jest sie w ciazy. I badz tu czlowieku madry. Wyniki wykluczajace cholestaze powinny byc okolo 17-tej na necie wiec czekam.
 
Octavi, dzis moc z Toba !!! Oby było mało bólu a dużo radości !!!! Trzymam kciuki !!!

Genna, Twój Franio to niezły gagatek jest. Całą ciąże daje Ci popalić....a zobaczysz jak sie urodzi to bedzie anioł nie dzicko !!! Podobno tak jest. Całego zajscia w szpitalu nie zazdroszcze. Troche trąciło komuną to zachowanie pielęgniarek. Ale Ty sie nie denerwuj, bo tylko Franiowi tym szkodzisz a głupie baby trzeba po prostu olac i tyle. Tyle przeszłaś a będziesz sie babami przejmować???
 
Ostatnia edycja:
Ja stwierdziłam, że przecież nie bede czekac tylko rusze dupsko i zaczne cos robić:-) Umyłam okno,powiesiłam firanke, umyłam podłogi i ogólnie oprzątnełam pokoik córci. Skurcze i napiecia w brzuchu sie pojawiaja ale są słabe. Teraz chcwila odpoczynku i ide na spacer z psem. odrazu pochwale się gotowym pokojem, jedyne co to nakrycie tapczanu robocze i brak zegara na scianie a takto na ta chwile gotowy.
No i zdjecie szafy z dorobkiem tekstylnym Sonii :-)
P1010494.jpgP1010499.jpgP1010500.jpgP1010501.jpgP1010502.jpgP1010498.jpgP1010505.jpg
 

Załączniki

  • P1010494.jpg
    P1010494.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 67
  • P1010498.jpg
    P1010498.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 70
  • P1010499.jpg
    P1010499.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 70
  • P1010500.jpg
    P1010500.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 65
  • P1010501.jpg
    P1010501.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 66
  • P1010502.jpg
    P1010502.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 68
  • P1010505.jpg
    P1010505.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry