reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, Ewelina sliczne brzuszki i jakie duze...:tak:

Bibi malutka super...:tak:

Genna na pewno bedzie wszystko dobrze... nie mysl ze bedzie cos zle... i odgon te czarne mysli od siebie!;-)

Joasia no ja tez nocny marek....:tak: mam problem zeby spac w nocy, a potem w dzien taka nie tomna jestem....

Ewelina sliczny pokoik i lozeczko :tak:



Dziewczyny a kiedy jest pierwsze KTG? I czy przy cc tez sie robi ten posiew GBS?
 
reklama
Kasik jezeli swedza cie tylko plecy to mysle ze to nic powaznego, gorzej jakby cie swedzial brzuch, dlonie i stoy, tułów, a nawet skóra szyi, twarzy i uszu, w tedy byloby podejrzenie cholestazy ciazowej. Tylko z tego co kumpela ktora to miala opowiadala ze byl to taki swiad ze az do krwi sie drapala.

Olusia ja od mniej wiecej 24 tc mam na kazdej wizycie sluchanie serca mojej corci za pomoca takiego detektora, polozna mowi na to KTG ale to nie jest typowe ktg bo nie pokazuje skurczy tak jak dziewczyny pisza. Hmm mysle ze ktg bede miec dopiero w szpitalu, bo w gabinecie mojej lekarki nie ma.;-)

Magda 17 kg to jeszcze nie tak duzo, tym bardziej ze wszystko u Ciebie w brzuszek idzie. Pochwal sie brzuszkiem jak maz zrobi sesyjke :-)
 
ja tak na szybko dziś..... nie moge słodyczy to dosładzam sobie inaczej ... oto efekt.... 5 minut w pepco :-D
 

Załączniki

  • skarpetki.jpg
    skarpetki.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 62
montana to ja na wizycie tez mam sluchane tetno maluszkow... ale chodzilo mi wlasnie bardziej o takie prawdziwe KTG.. :tak:

Kotuska sliczne skarpeteczki ;-)
 
Montana plecy swedza mnie najbardziej ale nie caly czas tylko jak leze lub siedze z oparciem. Zauwazylam tez, ze bardzo wysuszyla mi sie skora na twarzy, zawsze mialam mieszana a teraz mam sucha, rano mam az takie czerwone suche plamy, jakby liszaj i na szyi. Pozniej przechodzi ale dla pewnosci zrobie badania krwi, chyba proby watrobowe trzeba zrobic, zaraz poczytam.

Kotuska dobrze, ze w naszym miasteczku nie ma sklepow dla dzieci bo pewnie tez bym szalala z zakupami ;) Sliczne skarpetki :)
 
Kasi dokladnie poczytaj jakie badanka zrobic i bedziesz spokojna. A co do suchej skory na twarzy mam to samo :shocked2:, szok, najbardziej na skroniach, myslalam ze to od lakieru do wlosow ale ostatnio go nie uzywam i dalej luszczy sie skora, masakra. Tyle kremow nakladam i nic nie pomaga :dry:

Kotuska ale fajne skarpetki, kurcze a dzis bylam obok Pepco ale nawet nie patrzylam w strone sklepu, bo zaraz bym weszla i kupila jakis ciuszek dla Zosi, a juz tyle tego mam. A ja jak w nalogu hihi :-D
 
Ostatnia edycja:
Montana ja tez kremy uzywam i na noc i pod oczy a skora jak gabka wchlania i sucha strasznie. U mnie najbardziej suche jest czolo a zawsze walczylam z przetluszczaniem i swieceniem. To samo z wlosami, kiedys mylam codziennie bo tak sie przetluszczaly, teraz moglabym i tydzien nie myc ale i tak myje co 3 dni, nakladam maski a i tak sa suche jak siano.

Od kilku godzin przy kaszlu potwornie boli mnie cos pod prawym zebrem, jakby mi ktos noz wkladal, bol niemilosierny. Ciagle mi cos dolega, juz mam dosyc wlasnego marudzenia :( Zaczelo sie od odstawienia sterydu i codziennie dochodza kolejne dolegliwosci a mam przed soba jeszcze prawie 3 miesiace, jak ja to wytrzymam ...
 
kotuska ale skarpeteczki super :D

kasik mnie tez tak wszystko swedzi niestety skora w ciazy jest bardziej wymagajaca i strasznie sie wysusza . pozostaje tylko smarowanie i pilingi delikatne a po ciazy zabiegi na cialo . ;)
 
reklama
Do góry