reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Bziumelka trzymam kciuki za szybki postep , casami to sie dzieje raz dwa trzy i juz . ja wczoraj mialam jakies bole z krzyza az na brzuch promieniowalo na dole jak bym okres miala.do tego twardy brzuch jak skala . w nocy tez jeszcze czulam ze twardy sie robi ale juz bez bolu . wzielam cieply prysznic i przeszlo powoli .
 
Bziumelka, ale te nasze dzieci oparte.
Właśnie odnośnie skierowania to masz takie normalne pisemne? Bo mi dr mówił że nie trzeba skierowania tylko po prostu pojechać i mnie przyjmą....
 
Magda pewnie że Cie przyjmą ale ja mam pisemne skierowanie na konkretny odział bo u nas w szpitalu to oddziałów jest bardzo dużo a moj lekarz chce mnie u siebie, zreszta jak masz na pismie to inaczej Cie traktuja a nie tak jak "z ulicy"..

Ogólnie to się ciesze że nie ide na weekend bo jest duz sportu pilkarze reczni i skoki w zakopcu :) Wiec obejrze w domku, no chyba że sie przyspieszy.

Po badaniu teraz mnie brzuch boli jak na mocną @, poruszała szyjką, może coś pomoże. Mówiła jeszcze że główka daje już niezły napór, tylko co z tego:-(
 
Wow dziewczyny widze, ze wielkie odliczanie. Ciekawe ktora zalapie sie na wyprawke z rmf'u, przynajmniej bedziemy wiedzialy co tam bylo ;)

Smerfeta ja mam w najszerszym miejscu, czyli na wysokosci pepka 104 cm, w miejscu gdzie kiedys byla talia mam 97 cm ale nie wiem dokladnie ile kg do przodu bo na mojej wadze pokazuje ostatnio +8 a przeciez na ostatniej wizycie 22 grudnia bylo juz ×8,5 wiec albo to kwestia pory (waze sie rano a wizyty po poludniu) albo ubran bo u lekarza nawet w butach, w domu w bieliznie albo efekt choroby bo nie mam apetytu i wszystko smakuje jak drewno ;)
 
Ostatnia edycja:
Bziumelka, z tym innym traktowaniem to właśnie chyba racja niestety. Dr powiedział że jak co to da mi kwitek dla spokoju ;) i tak mam 26 najpierw do niego przyjść jak nie urodze to wezmę wtedy skierowanie. Mam nadzieję jednak że nie potrzebna będzie indukcja bo bardzo chciałabym tego uniknąć...

Kasik, z wagą to zależy od urządzenia. Ja ważyłam się teraz po wizycie w domu na swojej wadze i niby tak samo pokazało, a stanęłam za chwilę i pokazało inaczej. Takie wagi...
 
Magda Ty masz na wylocie tyle cm w brzuszku co ja teraz ;) a co do wagi to dopiero w przyszly wtorek porownam u doktorka.

Dziewczyny od 2-3 tygodni swedza mnie plecy, cale, lacznie z posladkami. Nie wiem o co chodzi bo nie mam zadnych krost widocznych, jak przejade dlonia mocno po skorze to wyczuwac jakby kaszke. Myslalam, ze to od oliwki, ktora zaczelam stosowac na noc ale od tygodnia nie uzywam i dalej swedzi. Nie zmienilam proszku ani plynu do plukania ani zelu pod prysznic. Swedzenie wystepuje przy lezeniu badz siedzeniu z oparciem, mam wrazenie, ze od ciepla. Nie wiecie co to moze byc?
 
Kasik, dzisiaj była u mnie koleżanka i mówi że mam taki fajny brzuszek i zapewne mało przytylam jak jej powiedziałam że mam 17 na plusie to szczęka jej opadła bo gdzie ja mam te kilogramy ;)
Fajnie będzie mało do zgubienia :)
Mąż postanowił że wieczorem zrobi sesję brzuszkowi żebyśmy mieli jeszcze fotki z ostatnich dni ;)
 
reklama
Bibi, gratuluję ślicznej córeczki :tak:

Dziewczyny macie śliczne brzuszki i tak jak pisałyście - każdy w ciąży jest piękny bo tak przez nas wyczekany :-)

Ewelina śliczny pokoik i taki duży :) u nas to mało co się pomieści bo jakiś taki nieustawny jest.
Magda może sny się spełnią i wreszcie niedługo urodzisz:) Chociaż w ZUS-ie nie polecam, ale może wtedy jakieś ulgi byście miały :-D
 
Do góry