reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

wszystko.gotowe ;) czekamy na malucha
 

Załączniki

  • 1421230140121.jpg
    1421230140121.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Ewelina super pokoik. No to teraz odliczanie do porodu :-). Tez mam te pojemniki na lozeczko z Ikei.

Medalikara to juz Twoja pannica duza :-) . Mi lekarka tez zasugerowala ze byc moze to moja uroda z ta szyjka, ale za tydzien zobaczymy, jesli sie jeszcze skrocila to jednak to nie uroda i dostane jakies tabsy dopochwowe a jesli dalej bedzie 2 cm to bede mogla prowadzic dalej aktywny tryb zycia jak do niedawna.
A z tymi sterydami to tez sie ostatni zdziwilam ze Oktav ma brac skoro ciaza jest juz donoszona. Mi lekarka mowila ze ciaza donoszona jest od 37tc. Poza tym nic nie wspominala o sterydach jakbym juz miala rodzic bo mowi ze dzieciatko juz bedzie silne.
Ale co lekarz to inna opinia :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny brzuszki super.
Widzę, że przygotowania do porodu też już na finiszu, Bziumelka zrobiona na bóstwo, Ewelina pokoik śliczny i gotowy, u Magdy sny...nic tylko rodzić :-D

U mnie też ze spaniem kiepsko. Budzę się po 4 jak mąż do pracy wstaje, a potem długo zasnąć nie mogę. Zasypiam codziennie o 1 w nocy.
 
Ech i u mnie nic sie nie dzieje :( Skurcze jakies delikatne, serduszko małej bije super, moja szyjka raptem z 0,5cm otworzyła się na 1cm. Poprostu szał:-D:-D Mam skierowanie do Szpitala i ide prawdopodobnie w poniedziałek.


Ewelina super pokoik, też mam taka komode:-):-)
 
Medalikara, bez sensu . Przeciez to sa twoje rzeczy, nie rozumiem dlaczego je zabierają.
Moze zabierz kosmetyki w wersji dla podróżnych ? :) te z weledy nie sa jakieś super tanie, wiem :-)
A swoją droga to szpital powinien byc zaopatrzony w takie rzeczy ...

ewelina.br super pokoik !! Juz nie długo zagości w nim lokator :-)
 
Bibi gratuluję!!!! witamy malusią Biankę :tak:

Dziewczyny no brzuszki już macie spore, choć Genny mam wrażenie że najmniejszy, ale wiadomo, jeszcze podrośnie ;-)
Ja też mogę spać na plecach, nie mam z tym problemu mimo że 9 kg na plusie a w brzuszku mam 103 cm :-p

Medalikara zrób tak jak radzi Liskka - kup kosmetyki w wersji dla podróżnych, albo chociaż kup małe buteleczki do których przelejesz niezbędne kosmetyki, na naklejce opiszesz sobie co to. Pewnie gdy położne zobaczą takie cudo to nawet ich nie zabiorą bo nie będą wierzyły, czy opis na butelce mówi prawdę o jej zawartości :-D Tak czy inaczej to jest jakaś paranoja, że nie dość że często w szpitalach nie ma choćby papieru toaletowego, to jeszcze okradają młode mamusie z kosmetyków. Powinno to się odbywać na zasadzie dobrowolności a nie taka grabież :sorry2:


Widzę, że teraz mamy na forum atmosferę wyczekiwania :-D ale spokojnie dziewczyny, jutro wszystkie urodzicie bo widzę, że Wasze dzieciaczki wyczekują na wyprawki radiowe ;-)
 
Ostatnia edycja:
ewelina super pokoik:) bede miała takie samo łozeczko tylko z żyrafą, na allegro kupilas?? a komode to skad masz bo podoba mi sie:) a bedziesz spac z malym w pokoju czy jak ??
 
reklama
ewelina dzieki w sumie o tym nie pomyslałam ze mozna by malego brac albo do turystycznego albo do kolyski....a duze masz to turystyczne??
 
Do góry