reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tez spac nie mogłam, łacznie jakieś 4godzinki. Zaraz jedziemy na ktg i do lekarza. Wczoraj sie wygoliłam, pomalowałam paznokcie, zrobiłam maseczki na twarz, włosy umyłam i do porodu naszykowana jestem :)

Magda śniło mi sie że urodziłać 3400, 52 i zaczełaś rodzić w jakieś dużej publicznej toalecie :)
 
reklama
Bziumelka, no to poważne przygotowania poczynilas ;)
Ja do golenia kupiłam sobie golarke specjalnie bo rady nie dawalam starą, a mąż okazał się mało przydatny w tym temacie ;)
A dla mnie proroczy sen ;) hihihi unikam publicznych toalet ale będę dzisiaj w ZUSie ;) więc może...
 
Bibi, piekna córeczka !!!! Witamy ją na świecie. Ale ten czas leci, pamiętam jak pisałaś o PGD a teraz już tulisz maleństwo w ramionach!! Masz racje, jak człowiek dziala do skutku to marzenia też potrafią się spełnić :tak::-)
 
Bibi1, gratulacje ! :) piękna kruszynka !

Bziumelka, włosy najważniejsze :) ciagle o tym myśle czy zdaze umyć i wyprostować jak nadejdzie ten czas . a jeszcze chciałabym isc wcześniej na pedicure :p

Śliczne brzuszki dziewcZyny !
 
Hej dziewuszki. Ale z Was nocne Marki :-p

Bibi gratuluję ślicznej córeczki.

Dziewczyny śliczne macie brzuszki :).

Bziumelka to kciuki za KTG mam nadzieje ze wykarze jakies skurcze i w najbliższych dniach utulisz swoją kruszynkę :), poza tym jesteś juz przygotowana pod każdym kątem do porodu ;-).

Co do leżenia na plecach to powiem Wam że też nie mam czegoś takiego żeby źle mi się oddychało, jedynie to jak dłużej leże to plecy trochę bolą. I często mała sie budzi :sorry2:

Wczoraj M rozłożyl łózeczko i jestem w szoku jaka malutka nasza sypialnia się zrobila hehe. Uprałam wczoraj szlafrok, koszule do porodu. Teściu nam kupił 4 paczki po 28 sztuk pampersiaków newbornów ale nie tych oryginalnych tylko u nas w mieście jest fabryka SCA i tam produkują na eksport podpaski, pampersy, podklady na łózka i same takie art higieniczne wiec jak ktos ma znajomości moze po groszu kupić :), wziął mi też 30 sztuk podkładów przydadzą sie i mi i Zosi na przewijak :). Tak więc pakowanie czas zacząć :-D
 
Ostatnia edycja:
Ewelina, ja mam zwolnienie do lutego i w ZUSie powiedzieli że jak pracodawca zgłosi że przechodzi się na macierzyński to oni sobie wszystkie papiery wyprostuja. Nic nie przeszkadza że przechodząc na macierzyński ma się jeszcze zwolnienie.
 
Ewelina dostarczasz pracodawcy akt urodzenia dziecka zaswiadczenie ze szpitala ze urodzilas i musisz podanie napisac do pracodawcy o urlopy zalezy czy chcesz pol roku czy rok i potem czekasz na przyznanie przez zus macierzynskiego
 
reklama
Do góry