reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek i dobrze tak trzymaj bo nie ma co sie nastawiać a potem bach i rozczarowanie, ale może w poniedziałek Gosia będzie juz z Tobą.

Genna fajny brzuszek:) Mi troszkę brakuje kopnaików Marcysi w brzuszku i najmilej wspominam II trymestr czułam się wtdy super wiec korzystajcie dziewczyny bo pod koniec jest już troszkę ciężko.
 
reklama
Anulla28, fajny brzusio, mam podobny na noc jak sobie pojem ! :) A tak na serio to u mnie nic nie widać jeszcze, tylko w pasie ciasno. Waga też stoi...

Esiek, niezłe cyrki :-)
 
Esiek nie ma jak w domu a do niedzieli już niedługo :-)

Genna rzeczywiście masz bardzo mały brzuszek, chyba taki sam jak ostatnio się widziałyśmy a to było przecież podczas mojej stymulacji, czyli 4 miesiące temu ;-):-D

Magda chyba byśmy musiały obstawiać 17-ty bo mam wizytę na 17:15 a 27-go mam na 11:20 a Smerfeta w tych godzinach pracuje.
 
Kasik, to zobaczymy co na to Smerfeta czy jej pasuje ten 17 a i może jakimś trafem Genna będzie akurat w trójmieście ;)
Może jeszcze jakieś chętne się znajdą :) ?
 
Dziewczyny, byłam na tej krzywej cukrzycowej i ... niestety nie udało się. Wypiłam owszem tą glukoze z cytryną i nie mineło 5 minut jak oddałam wszystko ! I to z taką fontanną ze az mi głupio bo całą łazienke zabrudziłam. Potem zrobiło mi sie słabo i musiałam lezec godzinę az przyjechała po mnie mama.Ja tak coś czułam że to badanie mojemu kropkowi sie nie spodoba. Nie wiem teraz co na to lekarz powie. Jak dalej będzie cukier w moczu to bedzie kazał powatrzac ale ja nie wiem czy dam rade.
 
Kotuska biedulko ;( ale teraz mam stracha ;( chociaż po stropie *spam* to chyba nic słodsze juz nie bedzie i dam radę? Ja chce isc w piatek , zobaczymy jak bedzie .

Dziewczyny no ja raczej nie dam rady 17, bo w koncu zaczyna sie remont :) miałam byc pod koniec listopada w trójmiescie ale tonjeszxze miało by po remoncie wiec bede zapewne w grudniu i tyle, niestety pociągiem nie dojadę tym bardziej se nadal chora jestem.
 
Dziewczyny a może wiecie o jakichś sklepach lub hurtowniach w Gdańsku gdzie warto byłoby obejrzeć wózki, łóżeczka i w razie czego kupić jakieś akcesoria dla dziecka w dobrych cenach, myślę abyśmy się kiedyś wybrali z mężem
 
Genna, jak sobie cytryne wcisniesz to jest w sumie do wypicia. Mój organizm po prostu nie dał rady i oddał to.Siedziałam sobie, nawet mnie babeczka zagadneła o ciąże co będzie a ja jej zdążyłam odpowiedziec i ze mnie wyleciało. Bez zadnej zapowiedzi ze tak powiem.


Syllka
, wejdz na stronę bobowózki , tam mają duży wybór.Te sklepy są tez w trójmiescie i można sobie pooglądać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry