reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ema - dobrze ze gin tez uspokoil. Co do mamy - ja mam to samo...
Masakra jakas. Dzis wpadla do szpitala i na wejsciu mnie objechala ze nie leze... to jej sie pytam czy nie uwaza ze gdybym miala lezec plackiem to akurat tu by tego nie pilnowali... ale nie. Jej zdaniem mam lezec ;)
 
reklama
Ema , no spa lub buscopan i magnez i odpoczywać :) ja teraz tez mam twardniejący brzuch i to z bólami no ale to przez kaszel :/ niestety przyjaciel buscopan i magnez nie dają rady , brzuch to juz mam obolały poprostu
Anulla ty to w ogóle chudzina !!!! Wiec zaraz brzuch wyskoczy :) dzisiaj u mnienkolezanka szukała brzucha hahahaha wiec jej mowię ze juz przytyłam 1kg , nie należałam
Do szczupłych a w ciazy tu chudo sie czuje :) chociaż juz brzuch nawet wystaje :)


Szczerbatka i znowu bedą cie głodzić bidulko :(

Bziumelka najlepiej w domq w
Swoim łóżeczku , wiec teraz nie brykaj, odpoczywaj :)
 
Anulla brzuszek malutki, to fakt, ale jeszcze troszkę i będzie problem ze sznurowaniem butów ;-)

Agaawa grunt że wszystko OK, gratuluję dobrych wieści i 'wielkiego' chłopa ;-)

Kasik a czemu Heiza sama zabrała się za odstawianie encortonu? lekarz nie chciał zdecydować czy o co chodzi?

Olusia, dokładnie, o odstawianie encortonu chodzi. Co do szkoły rodzenia to jestem ciemna z pielęgnacji niemowlęcia dlatego jestem pierwsza w kolejce na zajęcia ;-)

Bziumelka w domku najlepiej :tak: odpoczywaj dużo i niech dzidziusiek spokojnie czeka na termin ;-)

Też już jestem po wizycie, wszystko jest OK, mam zgodę na zajęcia typu pilates i joga w szkole rodzenia. A nawet jest to dla mnie wskazane ze względu na rwe kulszową, która przy niewłaściwym ruchu boli jak diabli. Muszę powrócić do lactovaginal bo mam odczyn zasadowy pochwy a przy tym łatwo o ponowną infekcję :sorry:
No i co najważniejsze - z dzieciątkiem wszystko OK :tak: Nie będzie problemu z imieniem bo będzie Alusia :-D Ma już całe 263 gram i 15 cm od główki do pupci :happy: Podczas badania sobie spała i ciumkała buźką bo widać było jak żuchwa się rusza jak przy ssaniu:happy:

Kasik pytałam lekarza o acard... mam brać do 28 tc, a dupka zmniejszam do 2x1 dziennie :)
 
Ostatnia edycja:
LISTOPAD
1. ESIEK (3 listopad) córka Małgosia
2. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
3. LOLITKA200 (9 listopad)
4. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
5. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
6. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
7. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
8. Lionessa75 (16 grudzień), syn
9. Mundek (29 grudzień), syn
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
10. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
11. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
12. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
13. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
14. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
15. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
16. ewelina.br (4 luty) syn Filip
17. Medalikara (14 luty) córka Helenka
18. Genna (20 luty), syn Franuś
____________

MARZEC
19. montana8 (2 marzec) córka Zosia
20. Agaawa (3 marzec) syn Piotruś
21. Syllkaa (11 marzec) syn
22. Finesse (29 marzec)
____________

KWIECIEŃ
23. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
24. Kotuska83 (9 kwiecien)
25. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
26. Kasik36 (10 kwiecien)
27. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + ;)
____________

MAJ
28. Liskka (12 maj)
29. Anulla28 (20 maj)
30. Aisa79 (25 maj)
 
Smerfeta, gratuluję córeczki :tak: Ale ładne imię:) My dla dziewczynki będziemy wybierać z dwóch, ale dla chłopca to jest problem:) Mam nadzieję, że brzuch podrośnie szybko, to może w sklepie w kolejce raz na jakiś czas mnie ktoś przepuści :-D
 
Smerfeta gratuluje coreczki :) W takim razie ja jako Twoja blizniaczka forumowa tez powinnam miec coreczke a tu sie chlopak zapowiada ;) Chyba, ze moze zrobimy z nich pare forumowa ;) Heiza odpuscila na razie leczenie i chyba sama odstawiala encorton, bez konsultacji z lekarzem.
 
reklama
Esiek takie malutkie dzieci kłuje sie w paluszka ale ona ma takie malutkie te paluszki ze to ze nakłócie to jak dziura wygląda i jeszcze ta krew nie chciała lecieć i trzeba było ją wyciskać. MASAKRA :no:

Co do brzuszka to na razie nie stosuję nic prócz kremów bo za wcześnie. Ale tak za jakieś 2 tyg. zamierzam wrócić juz do ćwiczeń i kijków i mam nadzieję że zrobi się jędrniejszy.
 
Do góry