reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki dziewczyny za tak miłe słowa :-D ale będą jaja jak dziewczynka zamieni się jeszcze w chłopca hehe ;-)
Anulla a jakie macie wytypowane imiona dla dziewczynki? aa zapomniałam Ci powiedzieć, że mam takie same smaki jak Ty :tak: tylko muszę uważać z kwaśnym bo mam często zgagę, ale kilku dni znowu nie jem chleba i jest o niebo lepiej

Kasik właśnie o to chodzi by była parka bliźniaków forumowych ;-) A jeszcze miałam Ci napisać odnośnie ćwiczeń w czasie ciąży w szkole rodzenia - położna mówiła, że jeśli nie było plamień, nie ma skurczy to spokojnie można ćwiczyć ALE oczywiście musi być zgoda lekarza prowadzącego więc w razie co możesz podpytać swojego gina... ale niestety wydaje mi się, że u Ciebie ćwiczenia to raczej nie wskazane
 
reklama
Kasik no wlasnie ty taka maniaczka fitnessu byłaś :)
Teraz mi sie przypomniało .... Na spotkaniu w madisonie byly 2 ciężarówki i jedna ma chłopca a druga dziewczynkę w drodze wiec jak wy ze smerfetą sie zarazilyscie ciazaminod nas to jak smerfeta ma dziewczynkę po Magdzie to ty bedziesz miala chłopa po mnie :)
A to moj brzuchol z dzisiaj i prezentacji spodni jakie przerobilam na ciążowe :) ImageUploadedByForum BabyBoom1415045885.805879.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1415045906.393057.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1415045932.800278.jpg
Nietety spodnie jeszcze spadają, nie mają czego sie trzymać :) i jakos w ogóle nie wygodnie mi , nie lubie jak cos mi po samą "szyję" wchodzi ( ten pas) pewnie zimą bedzie cieplej :
Magda ale kawał baby masz no nijak to fajnie brzmi 32 tydzien :) ja zaczne szkole rodzenia w 29 tyg a skończę w 36 :) a tak niedawno widziałyśmy sie na spotkaniu na początku naszych ciąż i ty juz wtedy miałas maluki brzuszek :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415045885.805879.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415045885.805879.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 59
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415045906.393057.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415045906.393057.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 54
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415045932.800278.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415045932.800278.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Genna, dobra teoria z tym zarazaniem ;)
Spodnie typowo ciążowe ;) a i brzusio już widać. Oj niedawno się widziałyśmy a ile czasu jednak już minęło ;) To teraz przydałoby się zaś spotkać i wszystkie jako ciężaróweczki :)
 
Genna teoria z zarażaniem trafiona ;-) Brzusio masz malutki, aż trudno uwierzyć że to już 25 tc! Dobrze że Kasik nie zaraziła się tak na 100% bo i kłaczki by były tak do kompletu ;-)

Magda samo to, że teraz wszystkie jesteśmy ciężarówki to brzmi cudownie :-D a spotkanie to moooooże jak Kasik będzie miała połówkowe? pewnie ciężko liczyć na takie szczęście by i Genna akurat była w Gdańsku? :sorry:

Kasik mi w sumie też dobrze na leniuchowaniu, ale dupsko samo się upomina ;-) a jeszcze biorąc pod uwagę moją wadę postawy to też może być później nieciekawie z kręgosłupem
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta ale ja po Magdzie przejelam tez plamienia wiec w sprawie plci jeszcze wszystko moze sie zdarzyc ;)

W sprawie spotkania to bede 17-tego u immunologa i 27-go na polowkowym. Acha i 14-tego na pobraniu krwi na subpopulacje ale wtedy chyba bede miala malo czasu.
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta co to sa zajecia pilates?:tak:gratuluje dziewczynki ;-)

genna sliczne focie i spodnie;-)

Ja tez sie zastanawiam czy dam mojej dziewczynce Hania czy Zuzia ;-) dla chlopca to nie wiem jeszcze.. mam troszke imion ktore mi sie ewentualnie podobaja ale zobaczymy ..
 
Smerfeta, Kasik, jakby co to i 17 i 27 nic nie mam więc chętnie podjade do Madisona ;)
Z płcią to tak różnie bywa że mi teraz trzeci dr potwierdził ale ciągle jakieś wahania hahahaha.
Kuzynce od początku do porodu mówili że na 100% dziewczyna a tu Kuba chłop jak dąb ;)
 
Esiek ale dali ci dawkę emocji i tak ostudzili … ehh:wściekła/y: No ale masz jeszcze trochę czasu ;) jutro będziesz już w terminie :-) U mnie tak przy Szymonie było tylko ja miałam jedynie przesunięcie godziny z 8.00 na 17.00 a i to się wkurzyłam bo zdążyłam się nastawić hehe

Kotuska ja po glukozie tak źle się czułam że jak wróciłam do domu to zadzwoniłam do męża i kazałam wracać z pracy bo serce waliło, ręce się trzęsły i strasznie słabo. Czułam jakbym miła zaraz zemdleć

Olusia wiem wiem :-) Ada też nie tylko w różu pływa bo i po bracie niebieskie śpiochy potrafi mieć na sobie ale jak widzę te różowe, białe, srebrne opaseczki, spineczki, spódniczki tiulowe i masę innych cudnych babskich branek to aż nogi miękną :-p Chłopca też można świetnie wystylizować ale jednak co róż i spódnica to róż i spódnica hahaha:rofl2:
Nie sądziłam, że będę tak pisać :-p Ada ma bardziej zapchaną szafę niż Szymon

Magda weź nie załamuj tą wagą :-p „okropna” jesteś hehehe :-p mi nigdy nie udało się zejść do 60-tki

Smerfetka gratuluję córci :-) śliczne imię :-)
 
reklama
Dziewczyny ide do domu. Kazal ordynator wrocic w niedziele niby od razu na CC. Ale juz sie nie nastawiam. Przyjde rano i moze sie mile zaskocze :D
 
Do góry