reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi koleżanka poleciła dr Browna antykolkową, użyła tommy tippi ale smoczek sie zapadał do środka , jakies miękkie te smoczki , wiec jak juz będę kiedyś kupowała to słyszę sie na dr Browna :)
 
reklama
Widzę że temat wagi się rozkręcił :-D

Co do położenia brzucha - ja mam wysoko od początku ciąży, pamiętam jak wypatrywałam zmian w pierwszym trymestrze na samym dole bo niby tam maluch był a później się okazało że rośnie cały czas ale zdecydowanie wyżej ;-) Także zgadza się :tak:

W kwestii butelek - planuję tommy tippe bo polecało mi kilka osób, niby maluchy je często wolą od innych ale wiadomo że każde dziecko jest inne więc pewnie kupię jeszcze jedną innej firmy. Do tego na 100% laktator Medela Swing.

Aaa i mam nowego faworyta wózkowego - Tutek Grander Play :-)

Olusia - jak miło Cię tu widzieć! :-) super niespodzianka bo nie zaglądam już za często na wątek IVF. Gratuluję i kciuki za przyrost :tak:
 
Magda tak ten ;-) model 'grander play'. Wcześniej miałam w sumie już wybrany Jedo Fyn Memo - cały szary - nadal bardzo mi się podoba ale stwierdziłam że przesadzam z tymi stonowanymi kolorami bo pokój będzie beżowy, białe meble i nie za dużo ogólnie koloru więc chociaż wózek kupię kolorowy :-D A tak serio to pojeździłam nim i jest przede wszystkim bardzo wygodny, dobrze wykonany i ma wszytko co stwierdziłam że mi potrzebne. Do tego można dowolnie mieszać stelaże z kolorami tapicerek, no i cena - 1349 za 2 w 1 :tak: do tego fotelik Maxi Cosi za 380 i komplet wyjdzie w bardzo fajnej cenie :tak:
 
Olusia szybko do nas zawitałaś ale już napisała na kto po ivf że się bardzo ciesze. No i witamy :-):-)

A co do smoczków to ja nie bede chciała stosować, no chyba ze nie bede mogla dziecka na zaden inny sposob uspokoic to wtedy a takto to nie.
 
reklama
Infinity, też mi się podoba ten model czerwono szaro z zielonym stelażem był w sklepie i jeszcze Tirso też z tutka oglądałam tylko że szary właśnie... A fotelik też chcemy maxi cosi i bazę ISO FIX ;)
 
Do góry