reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna czworaczki o ja cie krece... Ja jakbym była z bliźniakami to bym sie martwila a co dopiero czworaczki!! Ale niech zdrowo rosną.

Lenka jak dla mnie to ta sesja nie fajna, chyba nie mam poczucia humoru:confused2:

A ja w związku z akcją "Zrob na zlość Putinowi - jedz jabłka" dzisiaj wszamałam już trzy pyszne sztuki:-):-) Mniam mniam.
 
reklama
Bziumelka masz tylko inne ;-) ja nie mogę absolutnie powiedzieć, że mi się coś takiego podoba, nigdy bym nie chciała, żeby M zapuścił brzuszek i taką zrobił- po prostu nie mogłam zapanować nad śmiejącą gębą podczas oglądania :-D
 
Hej dziewczyny, widzę ze Wy w temacie wagi. Ja się na początku martwiłam, że za wolno na wadze przybieram i prawie nic nie widać, a teraz już +9 kg i tak sobie myślę, że waga mogła by trochę przyhamować, bo potem będę musiała się wysilić, żeby się pozbyć dodatkowych kg.

Jeśli Wam brakuje w wyprawce kocyków, to dzisiaj w smyku są przecenione z 49, na 29 zł kocyki smiki super mięciutkie, przyjemne i śliczne. Ja jeden nabyłam z zielonym polarkiem od dołu.
 
Ona ja chyba standardowo- zestaw startowy AVENT czyli 4 butelki+smoczek+szczotka do mycia butelek. I dodatkowo kupiłam smoczki NUK, bo jako jedyne z tych co widziałam były nie 0-6 mc tylko 0-2 mc. Maluch wybierze, który woli, a może będziemy musieli szukać dalej, bo różne dzieci lubią różne smoczki ;-)
 
Lovi też podobno dobre :) niektóre mamy mówią natomiast, ze ich dzieciom nie przypasowały żadne Aventy, Lovi czy Nuki a jedynie Tommee Tippee... ale one jakoś dla mnie takie "kosmiczne". Ale jak będzie potrzeba to sięgniemy i po nie :)

Laktator zamierzam zakupić Medela, bardzo chwalony, ale wiadomo opinię wyrobię sobie jak będę karmiła
 
reklama
Hey ;-) rzadko się ostatnio odzywam,muszę nadrobic co u Was slychac.
U mnie zaczal się 19tc kiedy to zlecialo ;-) czuje się bardzo dobrze,córeczka rośnie prawidłowo,wszystko jest tak jak powinno być.
Ja od początku ciąży jak narazie przytylam 1,5kg także nie jest źle :-D myślę,ze na kolejnej wizycie będzie więcej...wczasuje się a nad morzem apetyt większy :-D Brzuszek jest już dość spory,taka odstające mała piłeczka :-)
Co do ruchow ti czuje takie smyranie jakby ale to głównie wieczorami,wyczekuje tych typowych ruchow :-D
 
Do góry