reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna Ty to chudniesz bo wymiotujesz?? Ja całe szczeście nie miałam tej przyjemności:)

Ja przez stymulacje przytyłam ok.3-4kg. Przed tym wszystkim ważyłam 68-69kg. Też zawsze mała oponka jest na brzuszku ale mimo że sporo waże nie jestem jakoś gruba... Kiedyś ważyłam 63kg to było super... Ciekawe czy kiedyś dojdę do tej wagi...
 
reklama
Bziumelka co do brzuszka to ja do 20 tyg miałam lekki wzgórkiem jak po piwie:) a potem to w ciagu nocy czułam różnice jak mi rosnie a teraz to juz bym chciała zeby przestał rosnąć bo juz jest konkretny :) co do wagi to ja po stymulce i przygotowaniach do crio , tonie hormonów i sterydow przytyłam 7 kg! Zachodząc w ciąże warzyłam 64 a teraz przekroczyłam 80! Mysle ze na koniec ciazy bede miała 20 jak nic tym bardziej ze ostatnio apetyt mi dopisuje a liczyłem ze pod koniec to nie bede mogła jeść .
 
U mnie z kolei po stymulacji waga poszło w górę do około 88 kg, na początku ciąży spadła do 83-84 kg, przez dłuższy czas nie mogłam przytyć i lekarz nawet zaczął się martwić. A teraz znowu mam już koło 88, całe szczęście idzie w brzuszek a nie w pupę :-D
 
Hehe dziś najmniej przyjemny temat naszej wagi na forum widzę :-D ja już 10kg na plusie :/ a apetyt dopisuje jak cholercia! Tylko, że ja zaczynałam od 52 kg przy 168cm, więc niedowaga. No ale jeszcze 3 miesiące zostały...

Dziewczyny, które tak jak ja spodziewają się chłopców: czy Wasze brzuszki też są nisko??? Wszystkie koleżanki mówią, ze widać, że Synek będzie, bo brzuszek jest nisko.. i tak się zastanawiam na ile rzeczywiście się to potwierdza, mimo, że to taki raczej zabobon. No ale u mnie już 7 miesiąc, więc raczej już się nie podniesie
 
Bziumelka zapewne dlatego kg mniej , co zjem to wychodzi, nawet na samą myśl o jedzeniu wychodzi, jak jechaliśmy do lekarza przejezdzalismy obok reklamy z kiełbasą i fuuuuj modliłam sie zeby tylko zdążyć do toalety kulturalnie jak łudź zwymiotiwac a nie gdzieś w krzakach na poboczu :) generalnie juz nie mam czym wymiotować , ale powiem wam se te czopki zsczynają działać, rano miałam lekkie mdłości ale juz nie chciało mi sie wymiotować, teraz nawet obiadek robię , byłam na targu po świeże
Owoce i warzywa i nic mnie nie odrzucalo :) a tak to M gotował , bo ja nie mogłam na sam widok o zapachu mie wspomnę :)
 
Lenka ja tez w zabobony nie wierze ale moze cos w tym jest :))U mnie brzuch caly czas bardzo wysoko i bedzie dziewczynka.

Dziewczyny ja 15 kg na plusie i wszystko w brzuch raczej.Jak paczek wygladalam na poczatku ciazy po stymulacji.Pozniej wszystko zeszlo na szczescie.Z jedzeniem sie nie ograniczam,jem wszystko i w ilosciach na jakie mam ochote.No ale duzo przed ciaza cwiczylam wiec to na pewno pomoglo:tak::-)
 
reklama
Do góry