reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lilka wielkie gratulacje :-)

Ona pytałaś o krew pępowinową. Pozwolę sobie napisać Ci kilka danych, o których wiem, bo my jesteśmy zdecydowani na 100 % na pobranie.
To, że z pomocą komórek macierzystych można leczyć już chyba ponad 70 chorób, a nadal trwają badania, to wiesz.
Jeśli chodzi o ceny, to aktualnie jest promocja i jeżeli zdecydujemy się podpisać umowę do 25 tygodnia, płacimy mniejszą o 500 zł opłatę początkową.
Płatności:- 680 zł za zestaw pobraniowy wraz z pobraniem,
- 1690 zł (-500 zł) opłata podstawowa,
- opłata za przechowywanie: 540 zł rok
2400 zł 5 lat
4000 zł 10 lat
5400 zł 18 lat.
 
reklama
majka a tą glukozę piłaś z cytryną czy bez bo ja powiem Ci wcisnęłąm sobie cytrynę i poszło bez problemu nic a nic mi sie po tym nie działo wiec przeszłąm to badanie bezproblemowo. Widzę że tak samo ustaliłyśmy sobie termin prania ja też zaczynam jakoś na początku sirpnia, co prawda nie mam jeszcze pościeli, kocyków, rożków ale to zawsze można doprać później.

Co do kosza na pieluchy to powiem Wam ze ja nawet nie pomyślałam o jego kupnie ale chyba faktycznie mi nie potrzebny mieszkam w domku i mam kosz na zewnątrz więc to żaden problem chyba.
 
dziewczyny a ja mam takie pytanie a w zasadzie dwa:
1. czy do szpitala koniecznie muszę mieć koszule czy może to być piżama tz. wiem ze do porodu musi być koszula i to taka raczej potem do wywalenia, ale już po czy może być piżama bo ja szczerze mówiąc sypiam w piżamach jakoś tak koszule nie specjalnie mi leżą a w każedej wyprawce jest napisana koszula?

2. czy mamcie jakieś konkretne strony z pościelami dla dzieci bo ja tak na razie chodzę po tym internecie i chodze i nic.
 
Madzia: ja mialam pizame szpitalna:) i nie zamienilabym jej na koszule. Rodzilam sn i krwawilam po wiec nosilam duze podpaski. A i czeste wstawanie do malego, gosci itd ... Jakos mysle poreczniej w pizamie ale mysle ze to sprawa indywidualna co kto lubi. I z racji krwawien pizamy sie brudzily wiec jesli sn to mysle ze powinnas miec 2 komplety bo nigdy nie wiadomo jak bedzie u ciebie ale ja codzirnnie musialam zmieniac
 
Hej

lilka - serdecznie gratuluje córuni !!!!! Jak się czujesz?

SZYSZKA - ???????????????????? Jesteśmy żądne relacji!!!

Madzia - myślę, że to żaden problem nie będzie - do CC i tak Cię ubiorą w szpitalną a potem sobie ubierzesz co tam będziesz chciała.

Co do pościeli, to strony wstawiałam jakieś parę stron temu :) Niestety ceny chore w większości. poszperaj na allegro, ostatnio z Infinity gadałam o tym, tam masa tego.... tutaj masz przykładowe ale jest tego massssssssssa:

14el POŚCIEL DLA DZIECI NIEMOWLĄT HAFTOWANA (4259682785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ala i As pościel haft SERCA / ŻYRAFKA 7el 90x120 (4363861395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
11cz POŚCIEL DLA DZIECI 100x135 lub 90x120 WZORY (4307780059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
PATCHWORK * KPL 12 EL. 90x120 POŚCIEL DLA DZIECI (4385769618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oj majka po tym Twoim opisie badania glukozy to ja się nastawiam na najgorsze. Pewnie dziś dostane skierowanie na tą przyjemność.

Dziewczyny zaraz lecę do lekarza a potem od razu spadamy nad morze więc napiszę pewnie dopiero wieczorkiem co i jak. Główny cel to wyżebrać usg :) i wywiedzieć się coś na temat tych porodówek. Dam znać.
 
A odnośnie pościeli to inwestujecie w te cudne zestawy z baldachimem, falbanka maskującą itp czy raczej klasycznie tylko ochraniacz i pościel?
 
reklama
Lilka przeogromne gratulacje!

Madzia sprobuj na dawanda.pl,maja bardzo ladne posciele,bawelniane i szyte w Polsce.Nieraz nie ma wszystkiego na stronie,wiec trzeba skontaktowac sie ze sklepem.Ja zakupilam swoja w lilifranko,dziewczyny uszyly mi wszystko co potrzebowalam:tak:

Majka mamaroo juz stoi w pokoju :)Ja uwazam ze jest fantastyczne.No ale Lucy zadecyduje:-)Musialam tylko dokupic wkladke specjalna,ktorej np nie bylo w komplecie.Wiec cena w poszla w gore o 40 euro.Jak tylko Lucy przetestuje to zaraz dam znac :)

Jogo,porod w wodzie myslisz?Moze i to dobry pomysl:tak:A znasz kogos kto juz tak rodzil?
Ja to pewnie urodze w samochodzie haha,u nas zeby przyjeli do szpitala to musi sie juz tam cos konkretnie zaczac dziac,bo jak sa nawet regularne skurcze a nie ma rozwarcia to odsylaja do domu:-)Mam tylko nadzieje ze wiedza co robia:szok:


Milego dnia dziewczyny!
 
Do góry