reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Minni wszystko wyglada na to ze twoja córcia do malutkich nie należy :) a nogi tez mi puchną i:(

infinity wstępnie gratuluje córci :)

emilia zadz za 3 dni znowu do booking office ( to jest ten sam nr co teraz dzwoniłas bo te szpitale sa ze sobą powiązane) i juz ci powinni powiedzieć. Ja ich troszke meczylam tel. Upewnij sie ze decyzja jest juz z st. Marys a nie jeszcze z Hammersith . Mi powiedzieli ze mnie st. Marys nie przejmuje a to była decyzja z Ham. Tym samym ja złożyłam on line papiery na Ealing i tu miałam szybko odp ze tak . W konsekwencji pierwsze usg miałam na ealing a polowkowe juz na Paddigton . Jednak ciesze sie ze bede rodzic tam bo to świetny szpital i każde urodzone dziecko przed 35 tyg trafia obowiązkowo do inkubatora a na Ealingu juz nie . Jesli bede ci mogła jeszcze cos doradzić to pisz do mnie.

elleni dziewuchy sa uparte :) ale fajnie ze juz 1800 wazy . Zawsze jak ty robisz usg to sobie mysle ze moja tez juz pewnie tyle ma . Ja mam usg 25 lipca i tez bede miała rozmowę dotycząca porodu z lekarzem . Ale u mnie na 95procent porod sn , zastanawiam sie tylko czy nie zdecydować sie na porod w wodzie ( podobno super sprawa) .
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt:-)

Emilia ale jaja z tym szpitalem,no ale w koncu musza Cie gdzies przyjac.

Minni no faktycznie Niunia juz jest duza.Dziwne to wszystko,kazde usg pokazuje co innego.Nie zamartwiaj sie tym za bardzo,mala jak nie bedzie gotowa to nie wyjdzie wczesniej.Przeciez jak bedzie za duza to Ci pewnie zrobia cesarke i juz.A lekarz nic Ci nie doradzil jak wczesniej urodzic ?Bo jak tu sie postarac?:-)Bedzie dobrze:tak:
 
Lilka dużo zdrówka i dla Ciebie i malutkiej :)

Dziewczyny co kraj to obyczaj to u Was już tak wcześie trzeba starać się o szpital? Czy to są po prostu te lepsze szpitale? Tak czy siak widać nigdzie z tą służbą zdrowia nie jest kolorowo.
 
Lilka gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i witamy maleńką na świecie .
Infinity gratuluje córeczki :)
Dziewczyny zauwazylysxie ze sporo dziewczynek jest teraz po in vitro, wcześniej miałam wrażenie ze sami chłopcy :)
 
Ostatnia edycja:
genna no miałam na to właśnie zwrócić uwagę :-D mówi się że że po in vitro głównie rodzą sie chłopcy bo podobno męskie plemniki są silniejsze od żeńskich ale widać że babki sie z tym nie zgadzają :-)
 
reklama
Lilka gratuluje ;)
Infiniti również gratuluje córeczki i teraz czekamy na dobre wyniki amnio ;)
A
Ja
Dziwczyny dzieci po glukozie. Jak zaczęłam pić to stwierdziłam że to przereklamowane ale po wypiciu całości tak mi było nie dobrze że o mało wszystkiego nie z wróciłam :/ powstrzymala mnie myśl że będę musiała wypić to jszcze raz. Przy planowaniu kolejnego dziecka zastanowie się ze względu na to badanie :D dodam jeszcze że w cale nie jesrem jakąś delikatna i jestrm w szooooku że tak źle to znioslam ale mojemu synkowi chyba smakowało bo tak skacze i pierwszy raz poczułam go pod rzebrami ;)
Niepokorna a jednak kupilas quinny jak tylko będziesz po oierwszym spacerze to daj znać hak się sprawdza bo też się nad nim zastanawiałam ja wczoraj do kupiłam fotelik do mojego stokke izi go. I jesli chodzi o większe zakupy to po powrocie z wajacji musze zamówić łóżeczko i przewijak z komoda. I powoli zabiorę się z końcem kipca za peanie bo nie sądzę abym później miała siłę i ochotę na prasowanie.
Peti masz już to mamaroo bo siistra mi zaproponowała że kuoi w prezencie i nie mogę się zdecydować to czy jakaś huśtawka?
 
Do góry