reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

peti - właśnie chodzi o to, że w samolot nie wsiądę. Chyba bym się bała, to jednak będzie już 6 miesiąc. Wiem, że cały wyjazd bym się denerwowała czy wszystko OK, ta różnica ciśnień itd, tymbardziej, że moja Gośka za ruchliwa to na razie nie jest ;/
A ty wtedy do Paryża leciałaś, który to był Twój tc?

A co do Irlandii - byłam raz, moja najlepsza psiapsioła mieszkała tam 6 lat dopiero rok temu zjechała z powrotem. Bardzo, bardzo mi się podobało, choć byłam jakoś zimą i i tak było pięknie.
 
reklama
Esiek do Paryza to Jogo leciala,albo plynela promem moze,nie wiem.Latac niby mozna w 2 trymestrze,lekarze w wiekszosci nie maja nic przeciwko jezeli ciaza przebiega prawidlowo.Ja jednak nie chcialam ryzykowac,tez mi chodzilo o te zmaiany cisnienia itp.Zreszta moja mama mi kategorycznie zabronila:-):no:Moja kolezanka byla w turcji w sierpniu w dwudziestym ktoryms tygodniu.Zalowala bo nie wypoczela,ale tam juz jest bardzo goraco.
Pogadaj z lekarzem moze na ten temat:tak:
 
Magda - czyli takie jakby unisex na razie :) Gratulacje

Dziewczyny - poradźcie, zaczęłam szukać pościeli, ochraniacza itd. Najbardziej w oko wpadł mi taki zestaw: 11cz POŚCIEL DLA DZIECI 100x135 lub 90x120 WZORY (4307780059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

18419263007.jpg

... ale zastanawiają mnie te poduszki jako ochraniacz, wygląda to bardzo fajnie, ale nie uważacie, że będą zajmowały za dużo miejsca w łożeczku? Czy nie lepiej aby był jednak ten ochraniacz taki standardowy, płaski? Co myślicie?
 

Załączniki

  • 18419263007.jpg
    18419263007.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 42
Esiek, dokładnie, bardzo unisex ;)
Też oglądałam tą pościel ;) super kombinacje kolorystyczne, wygląda przecudnie. Wydaje mi się mało praktyczne mimo wszystko. Póki dzidzia mała i nie kręci się to ok ale później wydaje mi się że za mało miejsca w łóżeczku się zrobi.
 
Easiek to zalezy jakie łóżeczko bo ja mam jedno chyba 70na120 i tu te poduchy były by za duże i drugie 90na 140 i do tego to juz by było ok. Poza tym ja byłam w Paryżu w maju w 25 tyg pociągiem , na tym etapie czułam sie swietnie ale i nie było gorąco . Teraz juz na podróż bym sie nie zdecydowała .

magda gratuluje dobrych wieści i pierwszego zakupu !:)

dziewczyny cos cos mi sie zrobiło i cierpna mi ręce a lewa to nawet mi drętwieje. Mysle ze to macica sie rozrasta i uciska na jakaś żyłę i to stad ? Miała tak któraś? Pamietam ze chyba szyszka borykają sie z takim problemem. Jak do tej pory czułam sie swietnie tak teraz juz odczuwam ciąże i dolegliwości z nia związane .

Minni masz racje trzeba być cierpliwym i nie marudzić bo niektóre dziewczyny maja gorzej. Po jednym z poronień trafiłam do szpitala to był sierpień i wylądowałam na sali z dziewczyna w ciazy bliźniaczej po in vitro , bieda leżała tam od Bożego Narodzenia ! Bez ruchu prawie , nawet jej mięśnie juz zanikały ( tak to wyglądało na zewnątrz) ale doczekała sie swojego cudu ! Parka :)
 
Dzięki Jogo - masz rację z tymi wymiarami, ja mam łóżeczko 60x120 a te poduchy są wielkości takiego normalnego jaśka, czyli wcale nie takie cienkie. Na moje oko zabiorą z każdej strony na grubość ok 10cm, czyli z tych 60cm zostanie 40cm wolnej przestrzeni. A tu się boje, że też gorzej powietrze będzie cyrklować Kurcze, ładne bo ładne ale chyba trzeba odpuścić.
 
Witam :) Niektóre z Was kojarzą mnie z forum kto po in vitro... Czytam Was już od pewnego czasu ale miałam stracha się udzielać ale dosyć tego :) Dzisiaj mialam usg i wszystko jest ok, dzidzia ma 5,3 cm wszystko jest ok więc trzeba zmienić wkońcu forum... A miałam stracha bo byłam juz dwa razy w szpitalu raz bo plamiłam (pojechałam troche na wyrost) i raz krwawiłam dosyć mocno... Przyczyny krwawień i plamień nie ustalono, dzisiaj też mam plamienia brązowe ale już nie panikuje bo poprostu taka moja uroda. Dzieki waszym rozmową kupiłam np. taką poduszkę do spania a wcześniej nawet nie wiedziałam że istnieja:) Mam nadzieję że szczęśliwie doczekam do porodu według OM termin mam na 26 stycznia ale według usg na 20 stycznia więc liczę według usg.
Pozdrawam Was wszystkie :)
 
reklama
Hej Bziumelka - witamy kolejną mamuśkę! Wiele z nas miało, ma plamienia - bywa choć zawsze to stres ogromny.
Rozgość się tutaj bo do stycznia jeszcze troche!!! :) Potem dorzucę cię do kalendarza.
 
Do góry