reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek no no do stycznia jeszcze tyle czasu chociaż ten czas szybko leci, jeszcze pamiętam jak odbierałam pozytywną bete a tu zaraz koniec pierwszego trymestru :)

Emilia to mamy podobnie, zresztą widzę że na styczeń już się nas troche uzbierało :)
 
Cześć dziewczyny.

Buzimelka witaj wsród nas i rozgość się a zobaczysz jak czas szybko leci. Ja też dopiero tutaj się meldowałam a zaraz stuknie mi III trymestr.

Esiek piękna ta pościel ale chyba faktycznie te podusie nie będą praktyczne. Co do urlopu to powiem Ci że ja po tych upałach już chyba wyleczylam się z mojego wyjazdu do Włoch. Ja odczuwam juz te upały. Dzisiaj miałam parę spraw na miescie do załatwienia i jak wróciłam do domu to padłam jak kawka, i do tego kurcze puchną mi nogi, a co to będzie dalej :no:.

Jutro mam wizytę i mam nadzieję podglądnąć moją kropeczkę no i mam sporą listę pytań do doktora, spróbuję podyskutować z nim na temat porodu.
 
Emilia pierwsze plamienie zaczeło mi sie pod koniec 8tygodnia (7t4d) trwało trzy dni ale drugiego dnia poleciało kilka kropelek czerwonej krwi to pojechałam na IP i niestety zostawili mnie od soboty wieczor do poniedziałku rano, a te krwawienia to miałam w 10 tygodniu (9t3d) i to było taką żywą czerwoną krwią nie jakoś długo ale dwie wkładki były cale zalane, nie było ani skrzepów ani żadnych bóli, nawet nie wiedziałam że krwawie tylko zobaczyłam w kibelku. Pojechałam na IP i zostaiwli mnie od wtorku do piątku no i cały czas delikatnie na brązowo plamiłam. Teraz było kilka dni spokoju i dzisiaj rano też plamienie brązowo-żółte ale na usg oczywiście też nic nie było widać... Więc już nie panikuję bo całą ciąze w szpitalu spędze.
 
Uaktualnienie:

LIPIEC
1. LABO75 (27 lipiec) córka Aleksandra

2. MINNI27 (29 lipiec) córka Wiktoria

____________

SIERPIEŃ
3. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
4. SIAGA (10 sierpień ) syn
5. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
6. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
7. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
8. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
9. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
10. MAJKA201 (12 październik) syn
11. MADZIA76
(18 październik) córka
12. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
13. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
14. FOOTE
(13 listopad)
15. LOLITKA200 (13 listopad)
16. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
17. EMA51 (27 listopad)


____________

GRUDZIEŃ
18. _Infinity_ (12 grudzień)
19. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
20. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

21. Magda_7891 (19 styczeń)
22. Bziumelka (20 styczeń)
23. Oktavi (22 styczeń)
24. Emilia M (29 styczeń)

____________


LUTY
25. Genna (19 luty)



Madzia
- kciuki za wizytę jutrzejszą, ja mam w czwartek ale nie liczę na USG. Powiedz, czy "Kropka" ma już jakieś imię na horyzoncie? :)
 
Bziumelka fajnie, że dołączyłaś :) nie przejmuj się, panika nie jest nam tu obca :-D:-D ja też wiele razy byłam na IP kontrolnie, bo a to za mocno kłuło, a to jakiś skrzep, a to upławy- pewnie "normalna" ciężarówka nawet by tego nie zauważyła, ale my jednak na te nasze ciąże wyczekane chuchamy i dmuchamy

Madzia 3mam kciuki, żeby już coś chciał Ci doktor powiedzieć &&&&&& mi ostatnio zabronił na razie poruszać temat porodu- wiesz jaki on jest... Ale Ty juz teraz jesteś jednak na zaawansowanym etapie, także mógłby juz rozwiązać ten swój język :)))))

Esiek poduchy wyglądają bosko, ale Twoje wyliczenia- 40 cm przestrzeni dla Małej to chyba jednaj za mało..
 
Esiek na horyzoncie to jest kilka imion, ale na żadne nie mozemy się jeszcze zdecydować. ja dałam swoje typy i czekam teraz na typy męża, ale cały czas brakuje nam czasu. Teraz np. od wczoraj moj mąż jest w transie i składa meble. Od wczoraj mamy już nowy gabinet, a dzisiaj nową sypialnię i powolutku robię miejsce dla malutkiej na jej ciuszki.

Lenka no ja spróbuję jutro z nim podyskutować może się uda, ale najpierw to bym chciała dowiedzieć się czy moja kropka faktycznie jest kropką. A i kwestia urlopu doktora chcę zapytać kiedy się wybiera bo ja wchodzę zaraz w III trymestr i wizyty będę miała chyba już co 2 tyg.
 
reklama
Do góry