reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda gratuluję 5cm kropeczka :tak:

Esiek również widziałam tą pościel - jest śliczna i zdecydowanie inna niż cała reszta. Strasznie mi się podoba ale zaczęłam myśleć nad jej praktycznością, wygodą i właśnie miejscem dla dziecka - nawet wyjęcie części wypełnienia z tych poduszek wpadło mi do głowy ;-) ale później stwierdziłam że płacić tyle a później przerabiać - bez sensu.
Po przeczytaniu różnych opinii na razie jestem zdecydowana nie kupować żadnego kompletu pościeli tylko ochraniacz (na tą chwilę faworyt to dwustronny: bawełna+plusz minky) a do tego prześcieradło i poduszka tzw. klin + otulaczek/śpiworek - podobno zwykła poduszka i kołdra się nie sprawdza na początku (poduszka za wysoka przez co niebezpieczna a kołdrą maluch może się zakryć) - tylko ile w tym prawdy :confused: ...

Bziumelka - najwyższy czas :tak: witam na wątku ciężarówek :-) Tak jak dziewczyny pisały krwiaki i inne rzeczy pwoodujące plamienia czy nawet krwotoki to niestety częsta przypadłość - mój lekarz mówił że po IVF ponad połowa kobiet niestety tego doświadcza. Jeżeli na usg widać że maluch ma się dobrze to pozostaje tylko dbać o siebie i cieszyć się ciążą :tak:
 
reklama
hej mam pytanie powiedzcie mi jak sie zapatrujecie na temat pobrania krwi pepowinowej wogole myslalyscie o tym?? wiecie jaki to koszt?
 
Hej Bziumelka witaj na forum,gratulacje :-)!

Jogo na pewno Twoje dretwienie zwiazane jest z uciskiem na jakas zyle lub nerw..Moze zadzwon do szpitala i zapytaj poloznej czy jest na to jakis sposob:tak:

Esiek posciel piekna,tylko faktycznie nie na male lozeczko.
 
Ona niestety nie wiem za duzo na temat krwi pepowinowej,ale moze ktoras z dziewczyn cos podpowie,sama jestem ciekawa.

Moj szwagier przyslal dzisiaj wozek dla Lucy,Zlozylismy i jezdze:rofl2::crazy::-D
 
peti uczysz sie jezdzic super heh kurcze tak sie nad tym zastanawiam bo nie wiem czy bedzie mi jeszcze dane byc kiedykolwiek w ciazy wiec byloby warto to wykorzystac:)



ja znalazlam cos takiego ale moze ktoras z was pytala o to gin?

Już samo pobranie krwi pępowinowej to wydatek ok. 2 tys. zł. Do tego dochodzi coroczna opłata za jej przetrzymywanie w wysokości ok. 400 zł. Można również od razu wnieść opłatę na dłuższy okres, np. na 18 lat – wyniesie ona ok. 5 tys. zł., a dożywotnio – nawet dwa razy tyle.
 
Ostatnia edycja:
Infinity, dotarła poduszka wczoraj ;) jestem zachwycona. Bałam się że za tą cenę to będzie jakieś byle co. Jest mięciutki puszysta i super wygodna. Po pierwszej nocy stwierdzam że nie oddam nikomu tego cuda :) Tak spałam że nie słyszałam nawet czy mąż do pracy wstał a jego rano trzeba z łóżka skopać ;) bo budzik nie daje rady no i nie wstał zaspał hahahaha, a ja jestem mega wyspana i nie połamana.
 
Ona, mam gdzieś ulotkę odnośnie krwi pepowinowej która brałam z kliniki. Tam były jakieś ceny, opisy itp. Poszukam i dam ci namiar na stronę www.

Madzia, powodzenia na wizycie ;)
Oby dr potwierdził że mieszka u ciebie mała kobitka ;)
 
reklama
Do góry