reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda będzie dobrze inaczej być nie może :tak:;-) powodzenia jutro na usg - czekamy na relację :-)
Uciekam do łóżka, zmęczyły mnie te dzisiejsze temperatury strasznie :-p
 
reklama
Emilia ja nie plamiłam ale też brałam do końca 16 tyg, choć podobno i tak już wtedy nie ma on znaczenia. Mój gin powiedział, żebym odstawiła stopniowo a całkowicie jak "będę gotowa psychicznie" :)

Minni - mam nadzieje, że w poniedziałek w szpitalu dojdą do porozumienia co z Tobą robić :) Też mnie zawsze doprowadzało do pasji w szpitalu, że co lekarz to inne zdanie ;/ Ale ty się nie denerwuj b co ma być to i tak będzie dobrze.

A ja kiepsko zniosłam wczorajszy upał, chyba z 4 drzemki w ciągu dnia a ciśnienie miałam 80/55. Czułam się strasznie. Dziś nawet nie wychodzę. Zaczęłam się wczoraj zastanawiać czy te wakacje w ciepłych krajach to aby na pewno dobry pomysł będzie :)
 
To ja się melduję po wizycie ;)
Kropek nastraszył mamusie dzisiaj. Na początku miał za niskie tętno potem za wysokie ale wkońcu się uspokoił ;)
Są dwie rączki i dwie nóżki, kość nosowa prawidłowa, przezierność karkowa również. Ma całe 5 cm i dzisiaj tak nie fikał jak ostatnio, tylko ciągle nos zasłaniał ręką bo rączki przy głowie trzymał myśliciel ;)
Teraz wizyta 22.07 u genetyka i odbiór wyników. Aha no i nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka bo dr powiedział że trochę za szybko żeby mi powiedzieć.
 
Ja juz po obchodzie. Zrobili mi obiecane usg, wszystko ok, waga dziecka 3400g,na tym samym aparacie 5 dni temu bylo 3500g, gdzieś pomylka na pewno jest ;) lekarka odrazu jak tylko glowe zobaczyla to powiedziala ze widać ze jest większa. Dostalam tez wynik hemoglobiny glikowanej tez mam dobry,ktg wychodza super. Tyle ze dzis maja takie urwanie glowy ze nie ma komu zrobić ewentualny wypis,problem tez lezy w tym zr glowny ordynator jest na porodówce a to on decyduje o wypisach :( musze czekac do jutra, mam tylko nadzieję ze jutro juz mnie wypuszcza. Odnośnie terminu porodu to nie są w stanie na ten moment powiedziec czy będzie to 37 czy 38tc. Nasluchalam sie dzisiaj od innych dziewczyn leżących na oddziale o ich przypadkach i czasie od kiedy tu leżą i trochę sie ,,ogarnelam,,. Postaram sie juz nie narzekac i czekac cierpliwie na powrót do domu :) Tyle czekalam na to dzieciątko,wiec ten czas w szpitalu tez przemęczę,tym bardziej ze do spotkania z Kluseczka zostali juz tak niewiele :)
 
Emilia ja też brałam progesteron do 16 tc. Choć doktor już koło 12 tc kazał z odstawiać. Ale ja miałam długo bóle podbrzusza i w szpitalu mi wypisali dupka, ale dr powiedział, że to już bardziej dla "psychiki" aniżeli rzeczywiście na podtrzymanie

Magda gratuluję zdrowych 5 cm szczęścia !!! Co do płci to nie zawsze musi juz być widoczna na tym etapie, następne USG już pewnie zdradzi kto u Ciebie zamieszkał

Minni okropne jest to bezkrólewie w sziptalach, ale dzidzia duża, więc mam nadzieję, że te odczuwalne skurcze już przepowiadają rychłe spotkanie.... :))))

Dziewczyny ale upały! W Szczecinie 31 w cieniu! Mi na tym etapie jeszcze to nie przeszkadza, czuję się doskonale i objadam się dla ochłody chłodnikiem mniammm :) a małemu też się chyba podoba, bo wczoraj dostałam pierwszą serię kopniaków w żebra! Boli to przeokropnie, ale i cieszy, bo z dnia na dzień czuć jak Maluch rośnie i odkrywa nowe rejony "swojego mieszkanka" :))))))
 
reklama
Esiek w cieple kraje to moze byc za goraco,w lipcu i sierpniu to sie tam dziewczyno zagotujesz.Przylec do Irlandii,piekny kraj i pogoda dla ciezarowek idealna:-)

Magda gratuluje zdrowej dzidzi:tak:

Minni to czekaj w takim razie spokojnie do jutra.To prawda jak sie czlowiek naslucha historii od dziewczyn,ktore naprawde mialy komplikacje to uswiadamia sobie jakim szczesciarzem tak naprawde jest:happy:

Lenka super ze Ci upaly nie przeszkadzaja.Malemu widocznie tez nie skoro jest taki aktywny :)
 
Do góry