reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
pytam, bo pierwszą ciążę poroniłam (zaczęło się od krwawienia) teraz bardzo się boję. Teraz jestem w 7 tygodniu i chciałabym wiedzieć do którego tygodnia jest takie zagrożenie.
 
Teoretycznie moze byc wczesniej niż moje nawet, a moze w ogóle nie byc. Każda ciaza jest inna. W razie plamien trzeba isc do gina. Ja czytałam ze czesto plamienie występuje tez bo wytwarza sie lozysko w tym czasie. Mam nadzieje ze u mnie to tylko taka przyczyna.
 
Dziewczyny zwariować tu mozna w tym szpitalu. Dzisiaj byl znowu jakis inny lekarz na obchodzie. Zapytalam sie go o ten wynik badania z krwi dotyczacycukrow, to się zdziwil ze w ogóle mi takie badanie zrobili bo na tym etapie ciazy to juz nie ma znaczenia :/ a inna lekarka od tego badania izaleznia co dalej ze mna poczną. I wez tu czlowieku bądź madry, to ja czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzien a okazac sie moze ze dalej nie będę wiedziala na czym stoję. Wczoraj rodzila tu dziewczyna po terminie, jej synek wazyl 3700g i mlwiono ze to dużo,a mi przecież jeszcze inny lekarz powiedział ze 3500g w 36tc to nie jest dużo :/ ehh musialam sie Wam wygadać :) jestem tu juz 5 dni i wiem tyle samo co jak mnie przyjmowali :/
 
Oj Minni moge sobie tylko wyobrazic jakie to jest frustrujace.Wez jutro idz do ordynatora i powiedz mu ze kazdy mowi co innego i Ty juz nie wiesz w co masz wierzyc i kogo sluchac i niech podejma jakas wspolna decyzje.Twardo i juz,bo bedziesz czekac w niepewnosci.Tym bardziej ze masz cukrzyce.Albo meza wyslij czy kogos bliskiego z rodziny.Ci lekarze to mnie tak wkurzaja!:angry:

Trzymaj sie Minni i zrob tam z nimi porzadek:-)
 
Miinni niestety w tych szpitalach to tak jest, co lekarz to ma inną teorię na tema t ciązy, a ty badź tu człowieku mądry, a nie mozesz moze zadzwonić do swojego lekarza bo chyba jemu najbardziej ufasz. Trzymam kciuki za szybciutkie spotkanko z maleństwem.

Dziewczyny jesli chodzi o plamienia to nie ma reguły ja np. mialam w 13 tc. i nie wykryto z jakiego powodu, wiecie my po ivf jesteśmy zawsze bardziej narazone i nikt mi nie wmówi ze jest to taka normalna standardowa ciąża. Najpierw pakujemy w siebie te hormony a to wszytsko przeciez sztuczne napędzanie organizmu żadna natura a potem przez pierwszy kres ciazy znowu tablety i moze to wszystko potem tam musi sie oczyścić co do plamień nie ma naprawdę reguły i życzę Wam aby ich było jak najmniej.

Co do ikei to mamy blizej w Berlinie ale tam ceny niestety wyzsze, a ja miałam sporo do kupienia wiec bardziej mi się opłacało.
Jogo ja też wczoraj już pod koniec to sobie na kanapach w ikei polegiwalam i powiem Ci ze ja na tym etapie ciązy dałaam jeszcze radę ale gdybym była już tak po 30 tc to nie wiem jak by było.
 
Infinity, te alergie to cholerstwo... Byłam w aptece mam tabletki na gardło, syrop i wapno. Jak bym temperatury dostała to pojadę na pogotowie ale na razie jest dobrze.
A miałam w planach wypad nad jeziorko żeby posiedzieć sobie pod drzewkiem ale przecież ja planować nie mogę hahaha ;)

Minni, trzymaj się w tym szpitalu.
 
reklama
Emilia niestety tak jest ja przestudiowałam całą ikeę niemiecką i polską i np. za łóżko do sypialni które kupowałam musiałabym dać 250 zł więcej. Niektore rzeczy są w tych samych cenach po przeliczeniu ale większość niestety droższa. łóżeczko i przewijak tez drozsze od tych w polsce.

Niestety co do alergii to ja sie nie wypowiem bo nigdy nie miałam ale wspołczuję.
 
Do góry