reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No zobacze moze w pon ta babka zadzwoni. Ostatnio gadala ze wysłali to do szpitala jako "urgent" wiec niby powinnam dostac list na dniach. Mam w ogóle nadzieje ze ten szpital mnie przyjmie bo nie wybrałam najbliższego tylko taki lepszy. GP powiedział ze mogą mnie nie przyjąć bo nie moja okolica. Jak nie bede miała wizyty w lipcu to mam isc do polskiego gina pod sam koniec lipca i on zrobi te badania na zespol downa itp.
 
reklama
Emilia a jaki szpital wybrałaś ? Ja bede rodzic w st. Marys na Paddington . Tez jestem z Londynu . Tez dzwoniłam i ich poganialam z tymi listami a mimo to i tak przysłali dzień po wizycie i pózniej musiałam dzwonić do szpitala i prostować wszystko. A tak w ogole to przy takiej sytuacji jak twoja to powinni Gp skierować cie do early pregnancy cleanic !
 
Dziękuję za wszystkie rady :tak:

Magda - oglądałam tą aukcję i też mnie zainteresowała, tylko teraz dziewczyny wbiły mi przysłowiowego gwoździa z tym kształtem :dry: że mają w większości "C" a ta jest prosta 'I'. Taka prosta wydawała mi się bardziej wszechstronna ale zaczęłam się teraz zastanawiać czy nie będzie przez brak konkretnego kształtu 'latać' po łóżku zamiast trzymać ciało w określonej pozycji - także poczekam na Twoją relację :tak:;-)
 
Infinity, mam nadzieję że w poniedziałek kurier łaskawie mi ją dostarczy i wypróbuję od razu w popołudniowej drzemce ;)
Wybór jest tak ogromny że ciężko się zdecydować na coś.

Dzisiaj kuzynka obiecała że jak tylko dowiem się czy będzie chłopiec czy dziewczynka to z ciocia zrobią na szydełku kocyk dla maleństwa ;)
 
Magda to prawda że wybór ogromny, szczególnie na Allegro :tak: A jak jeszcze przejrzałam przed chwilą sklepy internetowe to dopiero cuda znalazłam :rofl2::
Poduszka dla kobiet w ciąży - Senmata
Poduszki ciążowe Dreamgenii Pregnancy Support and Feeding Pillow | Sklep internetowy Topmarket.pl
teraz już nic nie wiem ;-) Cena tej co wybrałaś bardzo mi się podobna więc na pewno poczekam na opinię ;-)

Co do szydełkowania - ja z 2 lata temu zakupiłam zestaw ślicznych włóczek do robienia na drutach z myślą że może to być moje nowe hobby :-D:-p i tak jeżą od 2 lat w kartonie - poddałaś mi pomysł że może do nich wrócę zimową porą :tak: choć na pewno takie cudo zrobione przez kogoś kto ma trochę zdolności i włoży w to jeszcze serce będzie piękniejsze :-) fajnie że masz taką rodzinkę :tak:

A płeć przy odrobinie szczęścia to na prenatalnych ok. 12tc - u mnie niestety maluch był wtedy mało ruchliwy , tylko rączkami i nóżkami machał i nic nie było widać ...
 
Emilia ja tez miałam ivf tam gdzie ty:) tez myslalam o tym szpitalu ale w sumie wole Paddington . Ciesze sie ze nie ealing ( najbliżej mnie) bo tam to juz napewno bym nie chciała rodzic . Mam koleżankę na podobnym etapie ciazy co ty tez po ivf i tez miała plamienia a nawet krwotok ale dzidzia zyje i ma sie dobrze. Trzeba być dobrej myśli a wszystko sie ułoży.
 
Dziewczyny co do poduchy do spania to ja np. Nie miałam i nigdy nie miałam problemów ze snem :) chyba jestem szczęściara . W sumie to ciekawa jestem czy taka poducha by coś u mnie zmieniła . Moze ból pleców był by mniejszy?
 
reklama
Do góry