reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lenka no właśnie wszystko jest prócz łóżeczka zdecydowałam się na to z kolorowymi uchwytami w szufladami to chyba takie jak ty Ale właśnie się skończyły. Trudno kolega jeździ do Poznania non stop to go poproszę i przywiezie jak będą.
 
Mam prośbę do dziewczyn które używają specjalnej poduszki ciążowej do spania (mam na myśli długą wersję, nie małą fasolkę służąca do karmienia) - z jakiej firmy, z jakim wypełnieniem i o jakim kształcie wybraliście? Bo chciałam coś kupić ale zglupialam tyle jest kształtów i wypełnień i nie mam pojęcia która najlepsza :confused:
 
Lenka no właśnie wygląda dużo lepiej niż to które wybrałam pierwsze i dlatego zmieniłam.

Infiniti ja mam taką w kształcie litery u Ale wygodna się w każdą stronę nie wiem jakiej jest firmy bo kupiłam e Holandii ale ktoś tu ostatnio taką pokazywał.
 
Infinity ja mam bardzo podobna do Eskowej,tak jak dziewczyny mowia,jest rewelacyjna:tak:

Emilia ty juz nie szperaj po internecie tylko zaufaj swojemu lekarzowi.Prawie kazda dziewczyna po ivf miala brazowe plamienia.Moja kolezanka w ciazy miala chyba do ponad 3 miesiaca,ale zaszla w ciaze naturalnie.Wiec tak sie zdarza.Najwazniejsze ze wszystko jest dobrze.
A co do usg to nie wiem czy jestes jeszcze pod opieka kliniki w ktorej mialas in vitro?Ja bylam tu w Irlandii do 12 tyg ciazy,usg mialam w 7 i 10 tygodniu.Pozniej w szpitalu w 14 ale takie bardzo krotkie.Co miesiac mniej wiecej robie u polskiej gin.no i w szpitalu tez mam co miesiac.Wiec w sumie wychodzi 2 razy w miesiacu.Tylko w szpitalu nie mierza dzieciatka,trwa to pare sekund doslownie.Jestem nosicielem cytomegalii wiec jest wskazanie do czestszego monitorowania.
Wszystko bedzie dobrze Emilia,mysl pozytywnie.:happy:
 
Peti nie jestem juz po kontrola kliniki. Oni tylko zrobili usg w 6 tyg zobaczyc czy serduszko bije i mnie wypisali. Następnym krokiem był lekarz rodzinny. Byłam i mnie skierował do szpitala na prowadzenie ciazy ale minęły juz 3 tyg i nadal nie mam listu z wizyta. Dzwoniłam tam juz 2 razy i mnie zawodzą, tzn do tego centrum w ktorym kierują. Niby ma do mnie babka w pon zadzwonic i powiedzieć kiedy wizyta ale juz tydzien temu miała zadzwonic do mnie i nie zadzwoniła, to było po moim pierwszym telefonie do nich. Wiec chodzę jak narazie do polskiego gina. Jestem w 11 tyg i miałam łącznie 4 usg. Ale to tez przez te plamienia.
 
Infinity ja mam dokładnie tą: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy jest rewelacyjna :-) nie wyobrażam już sobie nocy bez niej :-D ale myślę, że już kwestia firmy/modelu nie ma wielkiego znaczenia. Wszystkie są wypełnione tym samym, ważne tylko, żeby była długa i moim zdaniem najlepsza jest typu "C"- ja przynajmniej taką mam i nie zamieniłabym na żadną inną, choć właśnie doczytałam że Madzia poleca "U", więc może wszystkie kształty są wygodne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emilia bo im sie raczej nie spieszy.Pierwsza wizyte w szpitalu mozesz miec nawet w 14 tygodniu.Zadzwon tam jeszcze za tydzien,bedziesz juz w 12 tygodniu,i ich troche ponaciskaj,tym bardziej ze masz plamienia.Dobrze ze masz polskiego gina.
 
Do góry