reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej Minni,ja nie wiem,lekarze nie moga podjac jednej decyzji tylko kazdy swoje.I nie mysla nawet ze nas tym stesuja,bo pozniej czlowiek mysli,analizuje i sie zamartwia.Po 37 tygodniu mozesz juz spokojnie rodzic,dzieci urodzone przed to jeszcze wczesniaki.A moze zacznij pic ta herbatke z lisci malin od 37 tyg.Moze pomoze:tak:Tak czy tak bedzie dobrze:happy:

Jogo suwaczek mknie jak szalony,jeszcze troche i Ty bedziesz na pierwszym miejscu:-)

Milego weekendu dziewczyny!
 
Minni - ja tez pamietam jak zaczynalas ciaze bo wtedy ja bylam w mojej pierwszej...Ahh ale ten czas leci - za chwilke corunia bedzie z toba.

Madzia - milego dnia!!!
 
Peti wciąż mam mało wód i stąd te litry płynów moja pani doktor poszła na 2 tygodnie na urlop i aby mała była bezpieczna i łożysko się za szybko nie zestarzało to mam pić , pić i pić - mogę nie jeść bylebym piła więc siedzę w domku bo łazienkę muszę mieć pod nosem i piję aż mi woda uszami wychodzi :-D ale to jedyne co mogę zrobić aby donosić ciążę .
 
Madzia to pewnie Córcia dziś już będzie miała swoje łóżeczko zakupione :)))))

Labo znam Twój ból :/ ja też muszę pić i pić i pić wodę, żeby macica nie chciała się za często kurczyć. Te nieustanne wycieczki do toalety to masakra, ale dla Dzidziusia wszystko
 
No to pijcie dziewczyny:-)Woda w ciazy jest bardzo wazna,pamietam po transferze kazano mi pic mnostwo wody i jesc duzo owocow.

Emilia a jak Ty sie czujesz?Plamienia ustaly?
 
Plamię dalej ale na brązowo. Dzis bardzo mało, w sumie to beżowy kolor dzis. Poza tym wszystko ok ale jednak strach chyba bedzie mi towarzyszył non stop. Wczoraj cały dzien leżałam plackiem z przerwami na jedzenie. Dzis raczej siedzę, sama juz nie wiem co robic. Biore nospe jak kazał ale w sumie skurczy nie mam. Brzuch mnie nic nie boli. Mama jest wiec gotuje i sprząta za mnie. Gin gadał ze te brazowe plamienia sa od suplementacji progesteronem.
 
Gin ma racje.Fajnie ze mama jest,mozesz sobie leniuchowac.Na razie odpoczywaj.Plamienia niedlugo sie skoncza,najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze:tak:
 
reklama
Do góry