reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda ja tez miałam ból żołądka wieczorem i okazało się, że to cebula :/ zawsze jadłam sałatki wieczorami, ale w ciaży żołądek przestał tolerować cebulę. Teraz sparzam ją wrzącą woda przed jedzeniem i traci tą swoja "moc". Może też ją jesz?
 
reklama
Lenkabar, jadłam na śniadanie kanapki z pomidorem i cebulą ale odkąd mnie zaczęło boleć cebulę odpuściłam. Nawet pomidora ze skóry obieram. Muszę próbować dalej z dietą.
 
Magda u mnie ból żołądka wiąże się z zgaga którą mam prawie od początku -zazwyczaj najpierw jest ucisk w żołądku a później palący ból w przełyku ... i w 90% mam ją wieczorem tuż po tym jak się położę do łóżka :confused2:
 
Kurcze, no to rzeczywiście Magda musisz popróbować dalej i metodą prób i błędów dojdziesz czego żołądek nie toleruje.. Ciąża to wyjątkowy okres, więc jeszcze możesz siebie sama zaskoczyć jak odkryjesz o co chodziło :tak:
 
Przed chwila mialam wieczorny obchód. Co lekarz to inne zdanie :/ ten w ogóle nie widzi potrzeby zebym byla w szpitalu, mówi ze dziecko wcale nie jest duze,bylo by wtedy gdyby wazyla 4200g a nie 3500g. Powiedział ze powinnam wrocic dopiero w 39tc i po sprawdzeniu wagi dziecka podejmą decyzje czy sn czy cc. Zapytal sie o mój wzrost i dodal ze do 4000g dam rade urodzić sn, powyżej zrobia cesarkę. Wypisy zawsze robi profesor wiec to on zdecyduje co dalej,chyba ze i,on wymyśli cos innego. Bo teraz to juz sama zglupialam :|
 
Mini moze to i lepiej ze cie puszcza do domu , malutka sama zdecyduje kiedy bedzie chciała wyjść. A ciaza donoszona to chyba juz kidy kończy sie 36 tyg? Czyli u ciebie tylko dotknąć . W sumie to tez bym chciała urodzić juz tak w 37-38 tyg bo dziecko mniejsze i szybciej by poszło :) ale to nie my decydujemy .

Magda kazada ciaza jest inna . Ja nie miałam zgagi niestrawności ani innych żołądkowych rewolucji w ciazy ale juz moja kuzynka męczyła sie przeokrutnie i właściwie dalej coś ciagle nie tak z tym zoladkiem. Mam nadzieje ze ci ustąpi szybko.
 
Infinity, no zgagi jeszcze nie mam na szczęście ale zapewne mnie dopadnie później.
Lenkabar, wiem że od początku nie toleruje grzybów oraz przestałam tolerować wody smakowe. Będę testować dalej może wkońcu dowiem się po czym mnie tak męczy.
Minni, oj ci lekarze... ile głów tyle opinii. Kciuki za ciebie i maleństwo.
 
Jogo-cos suwaczek stanal mi w miejscu :/ dokładnie za 6 dni zaczne 37tc, wiec to juz tuz tuz :) jeśli w poniedzialek potwierdzi sie teza wczorajszego lekarza to od piątku zaczynam chodzic po schodach, moze umyje okna?:D Troszke sie boje do 39tc czekac,bo jeśli usg sie pomyli i córeczka będzie większa a będą kazać rodzic sn,boje sie ze moge nie dać rady.

Jejciu jak ten czas zasuwa. Pamietam jak ostatnia czekalam w kolejce w kalendarzu a teraz jestem juz tak blisko :)
 
reklama
Minni ja tez pamietam jak my wrzesnioweczki niesmialo dopisywalysmy sie do kalendarza i byłyśmy ostatnim mc a tu prosze jak sie wszystko przesuwa :) mi wpis do kalendarza zrobił tyle przyjemności ze hej a tu zaraz na wylocie będziemy jak ty teraz:) duzo spacerów jak chcesz wczesniej urodzić , trzymam kciuki.

No i weekend dziewczyny - pewnie poszalejecie na zakupach:)
 
Do góry