reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia z tego co wiem to tabletek raczej nie mozesz. A probowalas naturalnych metod?Sliwki suszone,kasze,ciepla woda z cytryna na czczo, otreby?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy:)
jestem pozytywnie nastawiona i bede mam nadzieje miala wiecej czasu tyko boje sie zeby nie stracic pracy ale w koncu mauch jak sie pojawi bedzie wazniejszy
 
Madzia76 wczoraj rozmawiałam z dr na ten temat. Kup sobie syrop laktuloza w aptece można stosować w ciąży i na pewno Ci pomoże.
 
W ciazy jednak troche ciezko uzupelnic dieta,2 lata temu moja hemoglobina byla niska i dostalam zalecenie 2 razy w tygodniu zajadac steki,najlepiej lekko krwiste plus zielone warzywa.I pomoglo.Teraz niestety krwistego steka nie rusze miedzy innymi ze wzgledu na mozliwosc zakazenia toksoplazmoza.:no:
 
Lawendowy :szok::szok::szok: Duuuuuuuuuuuużo zdrowia. Mam nadzieję, że jednak najgorsze za Tobą i z nerkami i serduchem jest ok. Jak się teraz czujesz?

Szyszka GRATULACJE :-) Właśnie wypiłam pępkowe szklanką mleka. Niech Ci Antoś samą radość niesie.

Infinity
kciuki zaciśnięte. Kiedy spodziewasz się wyników?

Ktoś pytała o herbatki laktacyjne(tyle produkujecie postów, że będę ogólnie pisała), mogę podzielić się jedynie wiedzą zdobytą w szkole rodzenia. Położne są im zupełnie obojętne. Najważniejsze, żeby przyjmować dużo płynów to i pokarmu będzie więcej. Dla fanek picia ziółek przestrzegam przed piciem szałwii i mięty podczas karmienia piersią. Podobno skutecznie hamują laktację.

Madzia
jak dieta nie pomaga na zaparcie to może w aptece doradzą Ci jakiś łagodny środek dla ciężarnych?
 
Peti jestem w domku . Wczoraj miałam śpiący dzień i właściwie cały przeleżałam przysypiając więc nawet nie wchodziłam na neta . Dostałam odroczenie o 2 tygodnie ale mam wlewać w siebie jak najwięcej płynów . 21 lipca mam wizytę wtedy już nieodwołalnie idę do szpitala i wrócimy już we dwójkę no chyba , że coś się będzie działo to wtedy mam nie czekać tylko od razu do szpitala jechać ( mam nadzieję , że to nie nastąpi ) . Widmo szpitala zmobilizowało mnie do ogarniania domku abym po powrocie miała spokój chociaż jest coraz ciężej mimo , że mój brzuch nie wygląda na 8 m-c . W kalendarzu wylądowałam na 1 miejscu ale to chyba Minni będzie pierwsza .
Szyszka gratuluję synusia - kawał chłopa będziesz miała w domku .
 
reklama
Do góry