reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzien dobry dziewczyny!

Ja witam siebie w 36 tygodniu:-D

Dziewczyny z wybrzeza,jaka tam u Was pogoda?Moja corcia wlasnie w drodze do Mielna i mam nadzieje ze bedzie sloneczko :)

Milego dnia!
 
reklama
Emilia - leż ile się da, wiele z nas to przechodziło i rada z leżeniem jest w tej sytuacji chyba najlepsza...
infinity - też się pooszczędzaj jeszcze trzymam oczywiście jak wszyskie koleżanki kciuki żeby było dobrze i wyniki muszą być dobre...
szyszka - gratulacje ogromne - Antoś też zresztą duży chłopiec już - ale przynajmniej mniej stresów podczas codziennej opieki niż jakby miał niecałe 3 kg:)
widzę też że kolejne koleżanki będą powoli witać się ze swoimi maleństwami... w sumie myślę że trochę wcześniejszy poród jest lepszy od tego czekania jak już termin minie... ważne żeby z maleństwami było dobrze:)

a ja byłam na połówkowym u gina prowadzącego...w sumie liczyłam na jakieś konkretniejsze, dłuższe badanie bo trwało jakieś 15 min... no co prawda mówił że wszystkie parametry w sensie serce, kręgosłup, duże naczynia krwionośne, żołądek, mózg, pępowina i łożysko bez odchyleń i nic martwiącego nie wiedział, ale tak jakoś na szybko... jadę jeszcze 14 do Gamety na połówkowe więc mam nadzieję że się potwierdzi że wszystko ok i że więcej mi tam pokażą...
bąbelek nasz ma już 330 g, według pomiarów wszelkich wychodziło doktorkowi że to już skończony 20 tydzień, ale ja ponad 180 cm, mąż podobnie - może też duże maleństwo będzie:)
no ale jak to doktor powiedział : w najciekawszym miejscu widzę dwie stópki - maluch po turecku siedzi... więc płeć nieznana nadal... ale to nie najważniejsze chociaż bym chciała powoli się rozkręcać w zakupach, a z częścią rzeczy się wstrzymać trzeba b ędzie - reszta na unisex ciągle:)

i jeszcze mam pytanie... od kiedy czułyście takie bardziej regularne ruchy?? bo ja już ponad tydzień coś tam od czasu do czasu czuję, ale czasami mam stresa lekkiego jak się dłużej ze mną bąbel nie komunikuje...

oczywiście witam też kolejne ciężaróweczki w naszym gronie:)
pozdrawiam
 
Peti pogoda ok,rano było pochmurno ale teraz wyszło słoneczko, zapowiadają że od dzisiaj upały się zaczynają :tak:
Ema maluch zdrowy, pewnie dr. nic niepokojącego nie widział dlatego tak krotko ... a do kogo idziesz w Gamecie? Moje usg w 12tc w Gamecie trwało 40 minut i liczę że z polowkowym będzie podobnie -dadzą malucha dłużej pooglądać :tak: jak też na razie ciuszki unisex kupuję :rofl2: i cały czas czekam aż maleństwo będzie chciało nam zdradzić kim jest ...
 
Ostatnia edycja:
Mazenka do rana to ja bym sie chyba zapłakała. Ale jakby sie nie udało załatwić wizyty to bym pewnie musiała czekac do dzis rana. Ja juz naprawde myslalam ze to koniec. Krwawienie zaczęło sie o 4.30 a gin przyjął mnie o 8.30, w każdym razie juz nie było krwawienia tylko dalej brązowo-brunatne plamienia. Wiec to krwawienie musiało byc chwilowe. Ale ja wlasnie poszłam do toalety jak sie zaczęło, spojrzałam w dół i widziałam jak krople czerwone lecą. Od razu założyłam podpaske a ze one sa duzo bardziej chlonne niż wkładki to ciezko było zobaczyc ile tego tak naprawde jest.
Najgorsza była ta wizja ze znow ivf mnie czeka jak co. Przechodzić przez to wszystko. Jedyne pocieszenie ze mam 5 blastusi.
 
infinity - teraz idę do dr Chmielewskiego jeśli nic nie przekręciłam bo nie mam pod ręką kartki żeby ściągnąć:) moje w 12 tyg też tyle trwało w Gamecie, więc liczę na dłuższy seans:)
a właśnie wróciłam z dłuższego spaceru z psem - liczyłam że zdążę przed upałem, ale niestety jak przed 10 ruszałam to już koszmarnie było... teraz pozostaje ukrywać się w mieszkaniu przynajmniej do 17... ale to już u mnie niestety od psa zależy:)
cieszę się że nie jestem teraz z ciążą do przodu bardziej - współczuję wam dziewczyny tych upałów już z takimi brzuszkami większymi...
 
Hej

Emilia - cieszę się, że wszystko ok. Dołączam - jednak poleż sobie troche!

Magda - na wyniku z amnio w większosći pada stwierdzenie KARIOTYP PRAWIDŁOWY MĘSKI LUB KARIOTYP PRAWIDŁOWY DAMSKI. Więc u Infinity będzie któraś z tych wersji !!!

Peti - u nas nad morzem chyba 40stopni!!! Właśnie wpadliśmy na pomysł wypadu na weekend i szukam noclegu - masakra!!!

Ema51 - może na drugim połówkowym twoim zdradzi łobuz płeć !

Co do ruchów to niestety Ci nie powiem ci znoszącego, moja mała parę razy porządnie dała o sobie znać, są dni kiedy bardziej a wczoraj w ogóle nic i dziś jeszcze też nie. Nie ma w tym żadnej regularności i siły na razie ;/ no ale co czekam, mam do łożysko z przodu to niby później dziewczyny czuły - peti pisała, że dop w 21tc a ja właśnie jestem w 21tc i jakoś nie zapowiada aby miała mnie zacząć regularnie popukiwać :)

Miłego dnia
 
peti w Szczecinie upał wiec na morzem na pewno tez będzie gorąco.

Esiek ja jestem w 25 tc i też do tej pory mam nieregularne ruch, są dni ze mała w piłkę chyba tam gra a są takie ze kilka razy lekko puknie i tyle. Nie mam pojęcia od czego to u niej zależy.

Dziewczyny a mnie od wczoraj zaczęły puchnąć nogi, normalnie kostki miałam jak bania i całe łydki spuchnięte, kurcze myślałam że to trochę poźniej sie zaczyna, a do tego znowu mam zaparcia, wiecie moze czy mozna brać jakieś tabletki na zaparcia w ciaży, kurde bo sie z tym wykonczę.
 
reklama
Dziewczyny ruchy Wam sie rozkreca na dobre,zobaczycie.Kazda z nas przez to przechodzila.Raz sie dzidzia ruszala raz nie i od razu bylo zamartwianie ze cos jest nie tak.I z perspektywy czasu zupelnie niepotrzebnie.Tak ze czekajcie cierpliwie dziewczyny,doczekacie sie regularnosci:tak:


Ema fajnie ze z dzidzia wszystko w porzadku.Co do porodu to powiem Ci tak.Ja sie nastawiam psychicznie na 40 tydzien.Wtedy dziecko jest zupelnie dojrzale.Jakos dookola mnie bylo za duzo tych wczesnych porodow i w wiekszosci jakies mniejsze lub wieksze komplikacje.No ale zobaczymy co los przyniesie:-)

Esiek powodzenia w szukaniu kwater,na pewno cos znajdziesz.

Minni jak tam w szpitalu?
Infinity,Emilia jak samopoczucie?

Labo tez pewnie w szpitalu jeszcze bo nic nie pisze.

Jogo popralas juz wszystko?:-)

Niepokorna co u Ciebie jak sie czujesz?Dalej weny nie masz?:eek::-)
 
Do góry